Aktualności

Herkules: Najlepsze momenty 3. odcinka!

Aktualności

Herkules: Zeznanie świadka

Za nami 3. Odcinek serialu „Herkules”. Nasz bohater dziś osiągnął wielki sukces! Zobaczcie jak mu poszło z kolejną sprawą! Mamy dla Was najlepsze momenty odcinka, które z pewnością Was rozbawią i niejednokrotnie wzruszą!

Herkules próbuje skontaktować się z Sylwią. Nie może pogodzić się z tym, że policjantka nie chce już korzystać z jego pomocy. Czuje się wykorzystany i odrzucony. Dowiaduje się, że Sylwia i Wojda biorą udział w procesie, który jest ukoronowaniem ich wspólnego śledztwa. Wydaje się, że skazanie oskarżonego o zabójstwo prostytutki młodego człowieka jest tylko formalnością.

Herkules: Nieproszony, zabiera głos w sądzie.
Herkules: Nieproszony, zabiera głos w sądzie.

Herkules jak zwykle nieproszony, zabiera głos w sądzie. Kwestionuje szereg dowodów i zostaje wyrzucony z sali. Zwraca jednak uwagę ojca oskarżonego, który postanawia zwrócić się do niego o pomoc.

Herkules: Piękne obojczyki
Herkules: Piękne obojczyki

Główny bohater rozpoczyna prywatne śledztwo. Odwiedza agencję towarzyską, gdzie poznaje prostytutkę Asię (Aleksandra Pisula). To dzięki niej zdobywa nowe i istotne dla śledztwa informacje.

Metody Herkulesa w rozwiązywaniu spraw są dla niektórych niezrozumiałe, ale na pewno skuteczne! Czy w końcu ktoś doceni jego inteligencję i talent?

Herkules: Świadek zwyczajny
Herkules: Świadek zwyczajny
Pozostałe wiadomości