39 i pół tygodnia

39 i pół tygodnia, odc. 5

39 i pół tygodnia

Po przyjeździe do Polski Anka odkrywa, że Karolina wprowadziła się do Darka. Jankowski próbuje wmówić byłej żonie, że jedynie wynajmuje dziewczynie pokój. Anka mu nie wierzy.

39 i pół tygodnia, odc. 5
39 i pół tygodnia, odc. 5

ODWIEDŹ PROFIL SERIALU NA INSTAGRAMIE >

Ku ich zdziwieniu Karolina nawiązuje nić porozumienia z Zosią. Kochanka Darka i jego córka bardzo się polubią. Darkowi zaczynają dokuczać coraz częstsze zawroty głowy. To doprowadza do pechowego wypadku. Darkowi pomaga Anka. Czy zorientuje się, że ze zdrowiem byłego męża coś jest nie tak?

WSZYSTKIE ODCINKI ZNAJDZIESZ NA PLAYER.PL

Między Patrykiem i Martą dochodzi do kolejnych spięć. W Marcie buzują ciążowe hormony, a Patryk nie potrafi znaleźć pracy. Wreszcie zatrudnia się jako barman w Dirty Tracku, gdzie spotyka Amandę. Siostra twierdzi, że Darek obiecał jej przepisanie klubu, co budzi zdziwienie Patryka.

Tymczasem podczas pierwszego badania USG Marta słyszy że wcale nie jest w ciąży. Darek jak za starych dobrych czasów pokazuje Ance tekst nowej piosenki. W byłych małżonkach odżywają dawne uczucia. W tym samym czasie doktor Ewa prosi Jankowskiego o pomoc, spotkanie wymknie się jednak spod kontroli, a emocje wezmą górę nad rozumem.

Karolina natomiast umawia Darka na spotkanie ze swoją matką. Jankowskiemu coraz trudniej pogodzić wszystkie swoje relacje z kobietami.

Aktualności