Żony Miami EXTRA: Sylwia stara się o pozwolenie na broń. "Czterech mężczyzn weszło do domu"

Żony Miami: Sylwia stara się o pozwolenie na broń. "Czterech mężczyzn weszło do domu"

Żony Miami: Sylwia stara się o pozwolenie na broń

Sylwia zdecydowała, że dla swojego bezpieczeństwa powinna posiadać broń. Jakiś czas temu spod Sylwii domu czterech mężczyzn ukradło jej samochód. Żeby to zrobić włamali się do mieszkania i zabrali klucze z Sylwii torebki. "Dlatego teraz, gdybym miała broń, czułabym się sto razy pewniej". - wyznała Sylwia. Pierwszym krokiem, żeby otrzymać pozwolenie jest nauka posługiwania się bronią. Sylwia zdecydowała się na szkolenie, do którego podchodzi bardzo poważnie.
Żony Miami: Sylwia u najlepszego chirurga plastycznego. "Tutaj operacje to chleb powszedni"
Żony Miami: Sylwia u najlepszego chirurga plastycznego. "Tutaj operacje to chleb powszedni"

Żony Miami w Playerze i TVN7!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera i widzów TVN 7!
Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu. Panie otworzą przed użytkownikami serwisu drzwi swoich rezydencji i apartamentów. Zaproszą do swojego świata, dzięki czemu fani przekonają się czy, mimo luksusowego życia, ich relacje rodzinne, uczucia, problemy i wybory, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od problemów „zwykłego śmiertelnika“. Przedstawią swoje rodziny, partnerów i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Czy nad ich bajkowym życiem w dobie pandemii pojawiły się również czarne chmury? Co jest dla nich najważniejsze w życiu i czy jest jeszcze coś, o czymś marzą?
Zobacz też:
Żony Miami: Sylwia projektuje private jeta. Wnętrze kosztuje 2 miliony dolarów!
Żony Miami: Sylwia projektuje private jeta. Wnętrze kosztuje 2 miliony dolarów!