Żony Miami: Wreszcie się spotkały! Jakie plany na przyszłość mają Żony Miami?

Żony Miami wreszcie się poznały.

Ostatni odcinek Żon Miami to spotkanie naszych bohaterek. Idealnym miejscem na taką okazję jest oczywiście jacht, szampan i sushi. Dziewczyny opowiadały o tym, jak wyglądało ich życie zanim opuściły Polskę. Karolina przyznała, że kiedy wyjechała do Londynu, to miała przy sobie jedynie 200 funtów i przez pierwsze 3 tygodnie spała na podłodze. Jej determinacja i zaangażowanie spowodowało, że zaczęła się piąć po szczeblach kariery.

Jakie są plany na przyszłość Żon Miami? Aneta zdradziła, że planuję podróż dookoła świata :"Tylko ja, mój mężczyzna i załoga".

Żony Miami: Szampan, sushi i pogaduchy

Żony Miami EXTRA: "Ja nigdy nie widzę tego, że ludzie się na mnie patrzą"

Żony Miami EXTRA: Ewa próbuje uczyć dzieci Eli polskiego. Ale czy ktoś jej słucha?

Żony Miami w Playerze.

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera i widzów TVN 7!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu.Panie otworzą przed użytkownikami serwisu drzwi swoich rezydencji i apartamentów. Zaproszą do swojego świata, dzięki czemu fani przekonają się czy, mimo luksusowego życia, ich relacje rodzinne, uczucia, problemy i wybory, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od problemów „zwykłego śmiertelnika“. Przedstawią swoje rodziny, partnerów i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Czy nad ich bajkowym życiem w dobie pandemii pojawiły się również czarne chmury? Co jest dla nich najważniejsze w życiu i czy jest jeszcze coś, o czymś marzą?

Zobacz też:

Żony Miami: Sylwia szykuje się na imprezę. Z biżuterią tej wartości musi mieć bodyguarda

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!