Żony Miami

Żony Miami: Aneta pokazuje zakamarki swojej imponującej garderoby

Żony Miami

Żony Miami: Aneta pokazuje zakamarki swojej imponującej garderoby

Żony Miami: Garderoba Anety robi wrażenie

Aneta kocha modę. Jej stylizacje są kolorowe i przyciągają uwagę. Żona Miami zabrała nas w zakamarki swojej garderoby. Trzeba przyznać, że naprawdę robi wrażenie. Swoją miłość do drogich stylizacji Aneta tłumaczy tym, że jako nastolatka nie miała praktycznie żadnych ubrań, co było jej ogromnym kompleksem. Teraz, mając odpowiednie środki, może kupować wszystko, czego zapragnie.

Żony Miami w Playerze!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu.

Zobacz też:

Żony Miami EXTRA: Aneta o dzieciach: "Nigdy nie chciałam ich mieć"
Żony Miami EXTRA: Aneta o dzieciach: "Nigdy nie chciałam ich mieć"
Pozostałe wiadomości