Żony Miami

"Żony Miami" - luksusowe życie, huczne imprezy i przystojni mężczyźni. Nowy program już od 6 grudnia w Playerze

Żony Miami

Ich koleżanki z Hollywood podbiły serca polskich fanów. Teraz pora na „Żony Miami”! Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera już od 6 grudnia!

Ulubiony format widzów powraca w nowym wydaniu! Kilka lat temu fani pokochali „Żony Hollywood” za osobowość, humor i ekstrawagancję głównych bohaterek. Teraz kamery ponownie zawitają do Stanów Zjednoczonych, żeby poznać piękne i wyjątkowe Polki, które pod gorącym słońcem Florydy w towarzystwie bryzy znad oceanu, spełniają swój amerykański sen. Tym razem ekipa reality show dotarła do jednego z najmodniejszych i najbardziej luksusowych miejsc na ziemi – Miami, mekki milionerów oraz przedstawicieli światowego showbiznesu.

W owianym legendą kulturowym centrum Florydy mieszkają tytułowe „Żony Miami”: Aneta, Ela, Karolina, Ewa i Sylwia. Do tego grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami, szukając ekskluzywnego apartamentu.

Kiedy w Polsce za oknem temperatura będzie zbliżać się do zera, „Żony Miami” zadbają o emocje - gorące jak promienie słońca na Florydzie. Bohaterki otworzą drzwi rezydencji i zaproszą do swojego świata. Przedstawiają bliskich i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Jak bardzo ich relacje rodzinne, uczucia, problemy oraz dylematy, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od naszych? Co się dzieje, gdy nad bajkową rzeczywistością gromadzą się czarne chmury? O czym marzą i co cenią w życiu? Czy Polacy pokochają nowe bohaterki równie mocno jak „Żony z Hollywood”? To pytania, na które fani Playera poznają odpowiedź już 6 grudnia, kiedy nad Polskę wyż przyniesie pogodę dla bogaczy!

Dwa premierowe odcinki nowej produkcji Player Original „Żony Miami” już w poniedziałek 6 grudnia tylko w Playerze!

Pozostałe wiadomości