Żony Miami

Żony Miami: "Troje dzieci? Dużo roboty. Nie ma ani minuty odpoczynku"

Żony Miami

Żony Miami: "Troje dzieci? Dużo roboty. Nie ma ani minuty odpoczynku"

Żony Miami: Troje dzieci to nie lada wyzwanie

Ela większość swojego wolnego czasu poświęca na wychowywaniu trójki nastolatków. Zasady, jakie obowiązywały ją w dzieciństwie zupełnie nie sprawdzają się we współczesnych czasach i zapanowanie nad trzema osobowościami, równie barwnymi jak Ela, nie jest łatwe.

Żony Miami EXTRA: Niedziela najlepszym dniem na domówkę!
Żony Miami EXTRA: Niedziela najlepszym dniem na domówkę!

Więcej dodatkowych materiałów na naszym FB!

Żony Miami już w Playerze!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera i widzów TVN7!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu. Zobacz też:

Żony Miami: Sylwia u najlepszego chirurga plastycznego. "Tutaj operacje to chleb powszedni"
Żony Miami: Sylwia u najlepszego chirurga plastycznego. "Tutaj operacje to chleb powszedni"
Pozostałe wiadomości