Żony Miami

Żony Miami: Ela ma powody do świętowania. W jej salonie położono... podłogę

Żony Miami

Żony Miami: Ela świętuje położenie podłogi w Pudrowym Pokoju!

Żony Miami: Ela świętuje w Pudrowym Pokoju

Ela wielokrotnie podkreślała, że jest kobietą niezależną, która potrafi na siebie zarobić. Jednym z jej kolejnych biznesów jest salon urody. Od początku sezonu mogliśmy śledzić postępy w jego tworzeniu. Położenie podłogi okazało się sporym wyzwaniem, więc jej ukończenie było idealną okazją do świętowania. Pudrowy Pokój to ogromne marzenie Eli, które powoli udaje jej się spełnić. "Wkładam całe moje serce i moje myśli, żeby to się spełniło"

Żony Miami EXTRA: Ela nie oszczędza na dbaniu o urodę. "Wszyscy potrzebują botoks"
Żony Miami EXTRA: Ela nie oszczędza na dbaniu o urodę. "Wszyscy potrzebują botoks"

Żony Miami w Playerze

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera i widzów TVN 7!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu. Panie otworzą przed użytkownikami serwisu drzwi swoich rezydencji i apartamentów. Zaproszą do swojego świata, dzięki czemu fani przekonają się czy, mimo luksusowego życia, ich relacje rodzinne, uczucia, problemy i wybory, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od problemów „zwykłego śmiertelnika“. Przedstawią swoje rodziny, partnerów i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Czy nad ich bajkowym życiem w dobie pandemii pojawiły się również czarne chmury? Co jest dla nich najważniejsze w życiu i czy jest jeszcze coś, o czymś marzą?

Zobacz też:

Żony Miami: Sylwia projektuje private jeta. Wnętrze kosztuje 2 miliony dolarów!
Żony Miami: Sylwia projektuje private jeta. Wnętrze kosztuje 2 miliony dolarów!
Pozostałe wiadomości