Żony Miami EXTRA: Prywatne zakupy Anety. Przyjaciółki, szampan i cały sklep dla nich!

Żony Miami: Aneta Glam-Kurp
Jeśli zakupy, to tylko w takich warunkach!

Żony Miami: Aneta Glam-Kurp na wyjątkowych zakupach

George planuje zabrać Anetę na romantyczny wyjazd, więc nowa bielizna jest jej absolutnie niezbędna. W takiej sytuacji Aneta musi zabrać przyjaciółki na zakupy do ulubionego sklepu. A tak się składa, że szefowa butiku specjalnie dla dziewczyn zamknie drzwi i stworzy intymną atmosferę, idealną do mierzenia kusych elementów garderoby.

Szampan lejący się strumieniami na pewno pomoże w podjęciu dobrej decyzji!

Zobacz też:

Żony Miami już w Playerze!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu.Panie otworzą przed użytkownikami serwisu drzwi swoich rezydencji i apartamentów. Zaproszą do swojego świata, dzięki czemu fani przekonają się czy, mimo luksusowego życia, ich relacje rodzinne, uczucia, problemy i wybory, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od problemów „zwykłego śmiertelnika“. Przedstawią swoje rodziny, partnerów i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Czy nad ich bajkowym życiem w dobie pandemii pojawiły się również czarne chmury? Co jest dla nich najważniejsze w życiu i czy jest jeszcze coś, o czymś marzą?

Żony Miami: Ela jest zdeterminowana, żeby znaleźć męża. "Znaleźć takiego idealnego jest trudno"

Wszystkie odcinki programu "Żony Miami" obejrzysz na platformie VOD - player.pl!

podziel się:

Pozostałe wiadomości