Żony Miami

Odcinek 8, sezon 2

Żony Miami
Helena Kolodziey
Helena Kolodziey

Przed Iwoną bardzo poważne zadanie. Jeden z jej pupili – Toby, jest już uznanym celebrytą, który świetnie potrafi odnaleźć się na dużych imprezach, zapozować na ściance fotoreporterom i wzbudzić zachwyt wszystkich gwiazd obecnych na ważnych eventach. A co z drugim słodkim stworzeniem Iwony? Pucci musi dorównać manierami swojemu starszemu bratu. Czeka ją więc lekcja chodzenia po czerwonym dywanie. Czy trening przyniósł skutek? Czy Pucci zda egzamin na „psa-celebrytę”?

Z kolei Eva i Chris wciąż pozostają w teksańskich klimatach. Eva, która była królową reklam w Stanach Zjednoczonych, pragnie podzielić się swoim doświadczeniem z aspirującą do roli modelki córką swoich przyjaciół. Czy bycie mentorem to łatwa rola? Jakie wspomnienia ma Eva z lat, gdy praca z największymi światowymi markami, sesje zdjęciowe i plany seriali ze słynnymi hollywoodzkimi gwiazdami wypełniały prawie całe jej życie? Czy tęskni za tymi czasami?

Helena Kolodziey i jej mąż także opuszczają Los Angeles. Wybierają się nieco dalej niż państwo Richowie. Stanley próbuje wycieczką do przepięknego Monte Carlo przekupić swoją żonę. Pragnie by zrezygnowała z pomysłu kupna wielkiej rezydencji wartej ponad 70 milionów dolarów. Czy ten fortel będzie skuteczny?

A co słychać u Małgosi i Jurka? Bardzo zajęta pani architekt i jej partner pracują w jednym budynku. Podczas gdy Małgosia jest w wirze obowiązków w swoim biurze, Jurek ani myśli pozostać na swoim piętrze. Jak nikt potrafi sparaliżować całą pracę w Małgosi królestwie. Uprawia wycieczki do jej pracowni, ciągle ją rozprasza . Czy Małgosia znajdzie skuteczny sposób na to, by pozostał w swoim rewirze?