Żony Miami

Odcinek 5, sezon 2

Żony Miami
Żony Hollywood - sezon 2 (38).JPG
Żony Hollywood - sezon 2 (38).JPG

4 lipca, czyli Święto Niepodległości, to wyjątkowy i uroczysty dzień w Stanach Zjednoczonych. Każda z bohaterek „Żon Hollywood” spędza go na swój sposób - rodzinnie, romantycznie lub imprezowo. Eva wybrała spokojną ogrodową wersję świętowania z mężem Chrisem i dwiema córkami. Jak wygląda ciche garden party na wzgórzach Hollywood?

Zupełnie inną imprezę zorganizowali Iwona i Reggie. Tu poziom decybeli był dużo wyższy niż u państwa Rich. Dj, głośna muzyka, wielu znajomych, tańce nad basenem oraz skoki do wody, to tylko część atrakcji, które zapewniali gospodarze. Oczywiście nie mogło również zabraknąć gwiazdy tej imprezy – psa Toby’ego.

Małgosia i Jurek postawili na romantyzm. Zamarzył im się przepiękny pokaz sztucznych ogni. Jednak nie dla wszystkich ten świąteczny dzień był tak beztroski. Niektórym przysporzył wielu problemów... Zwłaszcza Helenie i Rodrgio, którzy wychodzenie z domu traktują jak dużą wyprawę. Wyjazd na uroczystą paradę nie obył się bez przeszkód. Czy zdążyli obejrzeć chociaż fragment wielkiego ulicznego show…?

Zobacz też: