Żony Miami

Odcinek 4., sezon 3. - WAŻNE WYBORY ŻON HOLLYWOOD!

Żony Miami

Monique Lehman z mężem
Monique Lehman z mężem

Ślub Iwony i Reggiego zbliża się wielkimi krokami. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. A raczej na dwa guziki – polski i hinduski. Zamiast nauk przedmałżeńskich Iwona przygotowała więc dla Reggiego krótki i intensywny kurs rodzimej kultury i tradycji. Polski dzień w Los Angeles, polskie jedzenie, muzyka oraz tańce to nie wszystko. Hinduski narzeczony musi także mówić tego dnia wyłącznie w ojczystym języku swojej wybranki. Zobaczcie jak Reggie stał się Radkiem oraz dlaczego ludowy taniec o mało nie pozbawił go życia. A to nie koniec ślubnych przygotowań… Podczas gdy przyszły pan młody zwalcza stres w towarzystwie brata w męskim stylu, narzeczona przeżywa pełne napięcia chwile. Trudno się dziwić, bo przecież wybór sukni ślubnej spędza sen z powiek każdej kobiecie. W takich kwestiach najlepiej zdać się na wybitnych specjalistów w tej dziedzinie. Wizyta w wielkiej świątyni mody madame Sue Wong, u której ubierają się amerykańskie gwiazdy, takie jak Kim Kardashian, Taylor Swift, Miley Cyrus, czy Jane Seymour, okazuje się jednak daleka od oczekiwań Iwony. Nawet Toby będący oazą spokoju, czuje się całkowicie nieswojo podczas przymiarek. Poszukiwania sukni wydają się być bardzo wyczerpujące, a nawet załamujące. Iwona myśli o odwołaniu ślubu…

Nowy etap czeka również Helenę i Rodrigo, który wypuszczają Nicholasa w świat. Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Malibu, studia w Polsce, samodzielne, dorosłe życie w poważnym związku z dziewczyną tak daleko od domu, to bardzo dużo jak na jeden raz do uniesienia przez matkę. Jak z tym wszystkim radzi sobie Helena? Czekają nas pełne wzruszeń i emocji chwile oraz bardzo szczere i chwytające za serce wyznania Rodrigo.

Siostry Żanett i Dżoana nie ustają w poszukiwaniach miłości swojego życia. Wykorzystują każdą nadarzającą się okazję. Na imprezach spotykają mnóstwo nowych ludzi, a wśród nich może przecież niespodziewanie pojawić się kandydat na życiowego partnera. Żanett i Dżoana muszą być zawsze w pełnej gotowości, więc o ich wygląd dba gwiazdor sztuki makijażu – Jack, który jest także świetnym doradcą w damsko-męskich sprawach. Zna patenty na to jak poznać odpowiedniego mężczyznę. Jednak takiego scenariusza doradca Jack chyba nie przewidział. Bo tym razem los nie okaże się zbyt hojny i ześle tylko jednego super kandydata. A do tego obie siostry będą zainteresowane. Czy to wystawi siostrzaną miłość na próbę?

Za to Monique już dawno odnalazła swojego księcia, a kolejne lata spędzone razem tylko utwierdzają ją w słuszności tego wyboru. Z Davidem tworzą niebywale zgrany duet. Dopełniają się idealnie i choć on jest umyłem ścisłym, a ona bujającą w obłokach artystką, to mają wiele wspólnych pasji. Dbanie o formę i zdrowie to dla obojga ważna część ich życia. Wspólne ćwiczenia na siłowni sprawiają im niesamowitą przyjemność. Monique może pochwalić się nienaganną sylwetką, a wszystko to dzięki jej autorskiemu patentowi. Zero sztuczności, 100% natury. Jak to osiągnąć? Monique zdradzi w najbliższym odcinku.

Aktualności