Żony Miami

Odcinek 4, sezon 2

Żony Miami

Miłości i pasje Żon Hollywood!

Żony Hollywood - sezon 2
Żony Hollywood - sezon 2

Wnuczka Audrey jest oczkiem w głowie Heleny Kolodziey. Babcia za najważniejsze w wychowaniu swojej ulubienicy uważa dwie rzeczy. Pierwsza bezsprzecznie najważniejsza sprawa to pielęgnowanie jej polskich korzeni. Audrey jest Polką i musi znać ojczysty język swojego ojca oraz dziadków. Podczas wizyt wnuczki w domu Heleny na warsztat idą polskie wierszyki, modlitwy i książki. Bohaterka "Żon Hollywood" znana jest przecież z tego, że promuje polską kulturę w Stanach Zjednoczonych. Gości polskich artystów, organizuje koncerty, spotkania, dotuje polskie przedsięwzięcia. Za swoją działalność została odznaczona krzyżem od Prezydenta. A wnuczka jest przez nią szczególnie obdarowywana wiedzą na temat polskich tradycji, kultury i języka.

Jednak spotkania z babcią to absolutnie nie tylko obowiązki i nauka. Jest czas także na rozpieszczanie i zabawę, gdyż drugą ważną rzeczą w wychowaniu wnuczki jest przekazanie jej umiejętności korzystania z życia. Helena pragnie, by Audrey nauczyła się czerpać z niego przyjemność. Dokładnie tak jak czyni to jej babcia. A co może dawać więcej radości niż zakupy? Zabiera więc wnuczkę na tournée po najdroższej ulicy świata – Rodeo Drive. Tam ekskluzywne butiki oferują wszystko to, o czym marzy kobieta. A podczas takiej wycieczki Audrey zawsze może liczyć na najdroższe prezenty od babci, takie jak np. torebka za kilkanaście tysięcy złotych.

Wielką miłością Heleny i Rodriga są konie. Posiadają w pobliskiej stajni, dwa własne bardzo drogie okazy. Naturalną koleją rzeczy w ich życiu jest więc sport, w którym te zwierzęta im towarzyszą. Oprócz normalnej jazdy konnej, którą szczególnie Rodrigo uprawia namiętnie i do tego w ekstremalnej wersji, łącznie ze skakaniem przez przeszkody, pojawia się nowa ekskluzywna pasja – polo. Jest to męczący i urazowy, a zarazem bardzo elegancki sport. Zanim więc Helena i Rodrigo zdążą odbyć pierwszy trening, muszą się do niego odpowiednio przygotować. Na pełne wyposażenie, strój oraz wiele innych niezbędnych w ich przypadku elementów, wydają w sklepie niebagatelną sumę… równowartość średniej klasy samochodu.

Jeśli już jesteśmy przy miłości jesteśmy to oczywiście nie można zapomnieć o Kindze i zakochanym w niej bezgranicznie mężu. Para obchodzi kolejna rocznicę ślubu. I jak zawsze całkowicie zapatrzony w swoją piękną żonę Chet zamierza - w przenośni i dosłownie - wzbić się na wyżyny romantyzmu. Para gołąbków będzie unosić się nad ziemią. Kolejna odsłonę rocznicy ślubu zobaczymy również w domu Richów. W poprzednim sezonie Chrisowi to święto wyleciało całkowicie z głowy, jednak stanął na wysokości zadania i zrehabilitował się przygotowując Evie miłą niespodziankę. A tym razem czeka ich zupełnie inny scenariusz. Z którą parą bohaterów udadzą się na wspólny wypad do winnicy i będą podwójnie świętować rocznicę…?

Zobacz też:

Aktualności