Żony Miami

Odcinek 2, sezon 2

Żony Miami

Codzienność każdej z „Żon Hollywood” wygląda inaczej. Zawodowe obowiązki, domowe sprawy i relaks - nowe bohaterki zaproszą Was do swojego życia.

Żony Hollywood - sezon 2
Żony Hollywood - sezon 2

Iwona, stylistka i projektantka odzieży dla pupili hollywoodzkich celebrytów, właścicielka najpopularniejszego psa w Los Angeles – Tobby’ego The Pomsky i artysta Reggie Benjamin, określany mianem Michaela Jacksona z Indii, to nadzwyczaj barwna para. W Mieście Aniołów mieszkają od niedawna i hollywoodzki świat luksusu nadal potrafi ich zaskakiwać. Jak wygląda ich codzienne życie? Iwony świat to pieski, szykowanie dla nich ciuszków, wózków i długie spacery z nimi. A Reggie? On to wszystko toleruje, choć jak sam mówi, nie pała aż tak dużą sympatią do psów jak Iwona. Sierść obecna w całym domu jest jego zmorą. Znalazł jednak na to sposób by nie zwariować. Zapas odpowiednich zabezpieczeń przed latającymi włosami ulubieńców Iwony towarzyszy mu nieustannie. A jakie hobby ma Reggie? Ostatnio sprawił sobie Party Boat, czyli imprezową łódkę, by na niej razem ze znajomymi bawić się i odpoczywać. Nad naszą hollywoodzką parą czuwa Anioł Stróż – kierowca Dave. Nie pozwala Iwonie i Reggiemu, tak normalnej i beztroskiej dwójce ludzi, zginąć w tym zwariowanym świecie blichtru , za którym tak trudno im jeszcze nadążyć. Jak wspólnie szykują się na imprezę?

Małgosia Migdał to idealny przykład osoby, która przebyła imponująca drogę kariery, od pucybuta do milionera. Jakich zajęć musiała imać się na początku, po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych? Nie znając języka, wychowując małą córeczkę, musiała poradzić sobie w kraju pełnym szans, ale też stawiającym na ludzi wyjątkowych i utalentowanych. Na przeciętność w Ameryce nie ma miejsca. Dzisiaj z jej umiejętności korzystają najbogatsi ludzie w Stanach Zjednoczonych. Projektuje wnętrza dla największych amerykańskich nazwisk. Mieszka wraz z partnerem życiowym – Jurkiem, w najbogatszej części Malibu. Jak spędzają wolny czas ludzie, którzy osiągnęli tak ogromny życiowy sukces i niczego im nie brakuje? Wybierają się na zlot kolekcjonerskich aut. A Jurek naprawdę ma się czym pochwalić. Jest posiadaczem Ferrari f40, jednego z najdroższych samochodów na świecie. Wyprodukowano tylko 1000 egzemplarzy tego modelu i z roku na rok jego wartość rośnie. Pasjonaci motoryzacji są w stanie zapłacić ogromne pieniądze za tę maszynę. Gdy Jurek jedzie nim po mieście, ludzie robią mu zdjęcia. Małgosia jednak nie podziela tego zachwytu. Nie lubi tego samochodu, gdyż jej zdaniem jest niewygodny i co gorsze nie ma radia…

Kingę czeka smutne rozstanie. Mąż Chet wyjeżdża na tydzień w podróż służbową. I choć to tylko 7 dni, dla nich ta rozłąka wydaje się wiecznością. Tym bardziej, że na Kingę spadnie kilka obowiązków domowych, o których nie ma bladego pojęcia. No cóż, już samo słowo obowiązek Kinga musi sprawdzić w słowniku.

I choć Chet zadbał o jej życie erotyczne podczas swojej nieobecności, to jednak traktowana przez męża jak księżniczka, będzie miała mnóstwo powodów do nerwów. Co sprawiło jej najwięcej problemów? Jaki niezbyt sympatyczny mieszkaniec ogrodu ją zaatakuje?

Zobaczcie jak żyją nowe „Żony Hollywood” Małgosia i Iwona oraz co słychać o dobrze znanej Wam wielbicielki diamentów – Kingi. Już 9 września o 22.30 na TVN!

Aktualności