Żony Miami

Odcinek 1, sezon 2

Żony Miami

Takich Żon Hollywood jeszcze nie znacie!

Żony Hollywood - sezon 2 - od lewej strony: Małgosia Migdał, Helena Deeds, Kinga Korta, Eva Halina Rich, Iwona Burnat oraz Helena Kolodziey.
Żony Hollywood - sezon 2 - od lewej strony: Małgosia Migdał, Helena Deeds, Kinga Korta, Eva Halina Rich, Iwona Burnat oraz Helena Kolodziey.

Takich Żon Hollywood jeszcze nie znacie!

TVN wraz z pięknymi i bogatymi Polkami ponownie zabiera widzów w pasjonującą podróż po zachwycającym Mieście Aniołów!

Helena Kolodziey, nowa bohaterka programu, to kobieta sukcesu, która majątek i prestiż zyskała dzięki ciężkiej pracy, odwadze i rodzinnej recepturze na napoje procentowe! Niegdyś pielęgniarka, a dzisiaj potentatka branży alkoholowej ciesząca się szacunkiem i uznaniem najważniejszych osobistości ze świata kultury, sztuki i biznesu. Jej kupiony od Michaela Jordana, wypełniony antykami dom, odwiedzały zarówno uznani politycy, przedstawiciele jak i amerykańskie gwiazdy. Szokujące wizyty Britney Spears szczególnie zapadły jej w pamięć! Helena sąsiaduje z takimi celebrytami jak J.Lo, Gwen Stefani czy Hilary Duff. A inspiracje na wystrój czerpała między innymi od Sylvestra Stallone. Oprowadzając widzów po swojej rezydencji, zabawi nieco dłużej w sypialni. Już w pierwszym odcinku poznamy łóżkowe sekrety Państwa Kolodziey. Bez wątpienia Helenie nie można odmówić licznych talentów. Jednak przyrządzanie potraw, mówiąc delikatnie, nie jest jej mocną stroną... Jakie kulinarne piekło zgotuje swojemu mężowi? Oprócz oryginalnej potrawy, Stanleya czeka przy stole rozmowa o włosach oraz dbaniu o figurę… I absolutnie nie jest tu mowa o Helenie… Co bohaterka chciałaby zmienić w swoim mężu? Poznajcie przepis Żony Hollywood na udane małżeństwo z 40-letnim stażem i rybę a la Kolodziey!

Eva Halina Rich, polska Miss Foto`85, była fotomodelka, aktorka i malarka oraz mama uroczych bliźniaczek, szykuje się do nowych wyzwań. Zanim jednak przystąpi do ich realizacji, musi się nieco zrelaksować. Pole golfowe będzie do tego najlepszym miejscem. Uwielbiająca rywalizację Eva stoczy ze swoim mężem Chrisem zacięty pojedynek. Stawka tego starcia będzie wysoka! Szczególnie dla Chrisa… Po sportowym dniu nadejdzie pora na uwielbiany przez wszystkie kobiety shopping, którego celem jest urodzinowy prezent dla przyjaciółki! Tym razem będzie on okupiony dużym stresem. Co przeraża Evę na ulicach Los Angeles? Ile jest w stanie zapłacić za taksówkę by przejechać jedyne kilkaset metrów w poszukiwaniu swojego samochodu? Czas przed imprezą Eva spędzi bardzo intensywnie. Będziemy mieli wyjątkową okazję obserwować ją przy pracy nad biżuterią, która będzie prezentem dla przyjaciółki. A następnie wystroi męża na imprezę urodzinową. Czy ekstrawagancki strój wybrany przez Evę przypadnie Chrisowi do gustu? Jak zareagują goście?

Helena Deeds szykuje się tymczasem do swojej piętnastej amerykańskiej przeprowadzki. Jej głowę zaprząta wypełnianie kartonowych pudeł drogocenną zawartością: wytworną garderobą, kosztownościami oraz obrazami. Dzięki sprzedaży ogromnej posiadłości w Los Angeles, ona i jej partner Rodrigo mogli pozwolić sobie na prawdziwe zakupowe szaleństwo! Co innego tak bardzo poprawia humor odnoszącym liczne sukcesy agentom nieruchomości, jak nie luksusowa willa z prywatną plażą? Nowy dom wiąże się nie tylko ze zmianą adresu. To także symboliczny początek kolejnego etapu życia Heleny i ostateczne pożegnanie się z przeszłością. A sąsiadami tej barwnej pary będą nie tylko Pierce Brosnan i Van Halen, ale także… nowa bohaterka programu – Małgosia Migdał. Jak panie się poznały? Co ma z tym wspólnego Rodrigo? Jak wspólnie imprezują polskie sąsiadki w Los Angeles?

Wystawne życie w Los Angeles nowych bohaterek i dalsze losy uczestniczek poprzedniej edycji show, już 2 września, o godz. 22.30, do TVN!

Zobacz też:

Aktualności