Ugotowani w parach

Wrocław, odcinek 7

Ugotowani w parach
Wrocław, sezon 13, odcinek 7
Wrocław, sezon 13, odcinek 7

Witamy we Wrocławiu, mieście które dawno, dawno temu Wrocławiem nie było. Znane jako Breslau, Wreislavia, Budorgis i Wratislaw co chwilę zmieniało granice swojego położenia. Było czeskie, habsburskie, pruskie, niemieckie i nawet na chwilę francuskie. Na końcu wróciło do Polski i szczęśliwie z nami zostało. Wrocław to miasto spotkań a spotkania to nasza specjalność, szczególnie te za stołem.

Dziś do wspólnego stołu zasiądą: Mateusz Jarosz. Przedstawiciel handlowy sprzedający usługi internetowe. Podróżuje w świecie realnym aby poszerzać ten wirtualny. Uwielbia swoją pracę ale całe serce i wolny czas oddaje muzyce. Słucha od starego kultowego rocka po nowoczesną elektronikę. Muzyka daje mu wolność i nastraja go do życia. Nie kryje się ze swoim pedantyzmem. Lubi czuć wokół przestrzeń i harmonię. Chaosowi mówi głośne nie a porządkowi zdecydowane tak. Ola Podeszwa. Żona na medal, wspierająca realizację piwowarskiej pasji męża. Dwa etaty to dla niej "małe piwo". Poza pracą w projekcie menagerskim, pomaga mężowi w prowadzeniu własnego browaru. Wesoła, komunikatywna i z własnym zdaniem. Twierdzi, że zdecydowanie nie jest bezpłciowym stworkiem. Kocha buty i od lat je kolekcjonuje. Mówi, że stopa nie tyje, więc cokolwiek by się nie działo, pozostaną z nią na zawsze. Maciej Urlich. Artystyczna dusza. Szczęśliwie udało mu się połączyć pracę z pasją. Fotografuje poszukując w swoim bohaterze tego "czegoś". Filmuje zarówno komercyjnie jak i dla siebie. Pomysł, realizacja, montaż - uwielbia mieć kontrolę nad całością. Unika popularnego bycia jak ktoś. Ceni sobie oryginalność więc tworzy oryginalne meble. Satysfakcja po skończonej pracy podobno jest bezcenna. Beata Łańcuchowska. Blogerka wnętrzarska i współwłaścicielka pracowni renowacji mebli. Zwiedza śmietniki, szuka cacuszek i tworzy z nich prawdziwe perełki. Szlifierki i wiertarki jej nie straszne, co wzbudza zachwyt i niedowierzanie w męskim świecie. Gdy była mała marzyła o staniu się damą by móc zmieniać kawalerów jak rękawiczki. Może i dobrze, że nie wszystkie marzenia się spełniają i ostatecznie zmienia tylko meble.

Jeśli jesteście ciekawi gdzie uczestnicy znaleźli wrocławski Wersal i kusi Was by poznać tajemnicę małżeńskich rarytasów, koniecznie oglądajcie wrocławski odcinek Ugotowanych już w najbliższą niedzielę o 18:00. Walka o 5000zł będzie zacięta, tego nie można przegapić!