Ugotowani w parach

Warszawa, Odcinek 10

Ugotowani w parach
Ugotowani 11, Odcinek 10
Ugotowani 11, Odcinek 10

Przed nami kolejne spotkanie czwórki nieznajomych, z którymi wybierzemy się w kulinarną podróż. Tym razem przy jednym stole spotkają się mieszkańcy Warszawy. Jedni szukają niebanalnych smaków, inni są wierni tradycji, a kto najlepiej gotuje?

O miano najlepszego gospodarza w stolicy zawalczą: Aleksandra Pietrzak – księgowa. Pomaga ludziom zakładać własną działalność gospodarczą i rozlicza ich podatki. Wbrew obiegowym opiniom, uważa swój zawód za bardzo ciekawy. Twierdzi, że da się ją lubić, przynajmniej na początku znajomości. Udział w programie to najfajniejsza przygoda w jej życiu. Justyna Bolek – autorka projektu Slavica Dance, czyli połączenia fitnessu i folkloru. Przez 10 lat tańczyła w zespole ludowym. Bardzo dużo podróżuje, a samochód to jej drugi dom. Wyznaje zasadę, że jeśli nie wpuszczą cię drzwiami, to wejdź oknem. Filip Turowski – podróżnik. Właśnie wrócił z rocznej podróży kulinarnej dookoła świata. Swoje doświadczenia na bieżąco opisywał na blogu, który prowadzi. Teraz planuje utrwalić swoje wspomnienia i kulinarne doświadczenia w formie książki. Artur Racicki – właściciel trzech spółek, w tym dwóch start-upów. Jest wymagającym szefem, ale jednocześnie bierze na swoje barki wszelkie problemy. Spokój i równowagę odnajduje na polu golfowym. Jest człowiekiem bardzo rodzinnym, lubiącym ciepło domowego ogniska.

W tym odcinku przekonamy się, jaką filozofię wyznają „Ugotowani”, kto zje cały świat, oraz czy rosół może zmienić bieg historii!

Dowiemy się także, komu przypadnie laur zwycięzcy i wygrana w postaci 5 tysięcy złotych!

Zapraszamy w niedzielę, 13. listopada, o 18:00!

Aktualności