Ugotowani w parach

Trójmiasto, odcinek 8

Ugotowani w parach
sezon 12, odcinek 8, Trójmiasto
sezon 12, odcinek 8, Trójmiasto

Bohaterowie Trójmiasta jak zawsze nie pozwolą nam się nudzić. Będzie sympatycznie i wybuchowo, poznamy nowe smaki i kulturę Kaszubską a wszystko to w pięknych okolicznościach przyrody. Ten kto oczaruje i zachwyci najbardziej, zdobędzie nagrodę w wysokości 5000 zł.

Damroka Kwidzińska - wokalistka, studentka etnofilologii kaszubskiej. Niepoprawna optymistka. Jej pierwszym językiem był język kaszubski, dopiero gdy poszła do szkoły dowiedziała się, że nie mówi po polsku. Śpiewa i pisze teksty do współczesnej muzyki kaszubskiej. Zajmuje się wszystkim co związane kulturą i krzewieniem języka kaszubskiego . Łukasz Bocian - handlowiec w firmie produkującej i sprzedającej suplementy diety dla sportowców. Lubi gdy w życiu dużo się dzieje i nie znosi monotonni. Sport daje mu wiele przyjemności i wydziela endorfiny, zwłaszcza jazda na rowerze. Często jest postrzegany jako szalony człowiek bo wychodzi poza ramy. Dąży do tego żeby życie było jak najbardziej radosne. Marta „Jadźka” Jaczyńska - menadżerka restauracji i galerii. Szuka męża. Facet, który z nią wytrzyma dłużej niż 5 lat powinien dostać order. Ma bardzo ciężki charakter. Jak sama o sobie mówi jest furiatką, histeryczką, psychopatką, ale do tego jest ładna i potrafi gotować. Wzięła się za swoją kondycję i rzeźbi ciało, żeby wyskoczyć z tortu na swoich 30 urodzinach. Leszek Chamerski - handlowiec , marketingowiec i właściciel baru. Otworzył własny lokal, ponieważ nie chciał już więcej jeździć do Trójmiasta na imprezy, jest barmanem i duszą tego miejsca. Praca w handlu daje mu mnóstwo satysfakcji bo stawia przed nim nowe wyzwania . Z racji wyglądu dużo osób nazywa go brodatym gburem. Posiada dwójkę czworonożnych dzieci , psy Lucjana i Krysię.

W tym odcinku będziemy mieli okazję poznać kulturę kaszubską, liznąć własnoręcznie wykonanych lizaków, sprawdzić który z bohaterów najlepiej posługuje się zmysłem smaku.

Zapraszamy w niedzielę 9 kwietnia punktualnie o godzinie. 18:00!