Ugotowani w parach

Śląsk, odcinek 9.

Ugotowani w parach
Śląsk, odcinek 9.
Śląsk, odcinek 9.

Tym razem przyjechaliśmy na Śląsk i Zagłębie by spotkać się z podróżnikami. W Będzinie odwiedzimy kogoś, kto świetnie zna Anglię, Irlandię i Stany; w Chorzowie kogoś kto kocha Indie, Hawaje a szczególnie Alaskę. W Tychach bohatera, który zwiedził wszystkie kontynenty, a w Katowicach takiego, co przemierzył kawał świata na motorze.

W kulinarną podróż przez cały świat zabiorą nas: Marcin Wysocki, zajmuje się organizacją wycieczek, zwiedził już ponad 60 krajów za niewielkie pieniądze. Podczas podróży razem z żoną odkrywa kulinaria i tworzy piękne wspomnienia. Uwielbia swoją pracę i to, że nie musi do niej wstawać wcześnie rano. Aleksandra Grządziel, pracuje w oczyszczalni ścieków i w firmie rodzinnej, gdzie zajmuje się wszystkim. Jak twierdzi „jest kobietą pracującą i żądnej pracy się nie boi”, wykonywała wiele zawodów. Tułała się po świecie szukając partnera jedynego i idealnego, jako studentka mieszkała w Anglii, później w Irlandii aż trafiła do Ameryki. Od 9 miesięcy jest szczęśliwą, zmęczoną mamą dwóch ideałów, bliźniąt. Martin Jasikowski, nadzoruje inwestycje budowlane, lubi obserwować jak coś powstaje z niczego. Kocha motoryzację, napędza go wszystko co ma silnik. Chciałby podróżować całe życie, do ostatnich chwil odkrywać nowe miejsca, zwiedzać i poznawać ludzi całym świecie. Anna Gemza, jest fizjoterapeutką, terapię mieszka z Ajurwedą i medycyną wschodu co jest powiązane z jej podróżami. Pracowała na statkach pasażerskich i dzięki pracy zwiedzała świat. Uwielbia bieganie, pasję dzieli z partnerem, wspólnie przygotowują się do biegów górskich, które uwielbiają. Ponieważ Ania ma lekkie ADHD najskuteczniej wycisza ją joga.

W tym odcinku zostaniecie zabrani w podróż kulinarną przez wiele miejsc na świecie, choć nie zabraknie tradycyjnych potraw z nutą szaleństwa. Przekonacie się, czyje menu zasłuży na główną wygraną w postaci 5 000zł. Zapraszamy do oglądania Ugotowanych w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00!