Ugotowani w parach

Płock, odcinek 10

Ugotowani w parach
 	"Ugotowani" sezon 12, odc. 10, Płock
"Ugotowani" sezon 12, odc. 10, Płock

W ostatnim odcinku XII edycji Ugotowanych po raz pierwszy zawitaliśmy do Płocka, niesamowitego ponad tysiącletniego miasta, pełnego zabytków i urokliwych zakątków. Po raz ostatni w tym sezonie obejrzymy kulinarne zmagania czwórki bohaterów o główną wygraną w wysokości 5000 zł.

Arkadiusz Gmurczyk - fotograf ślubny. Od zawsze lubił fotografować ludzi i towarzyszące im emocje, których nie brakuje podczas ślubów. Nigdy nie wykonał sesji w studiu bo zdecydowanie woli fotografować w miejscach nietypowych. Gdy ma wolną chwilę, po pracy relaksuje się obserwując podwodny świat w swoim domowym akwarium. Mimo, że jest zapracowanym człowiekiem znajduje czas i chęci żeby regularnie organizować zbiórki darów dla potrzebujących. Marta Roman - właścicielka butiku i makeupistka. Kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi, a do tego jest szczęściarą bo robi to co kocha. Wymagająca we współpracy, bardzo lubi gdy wszystko zrobione jest po jej myśli i nic na to nie poradzi. Mama dwójki dzieci z mało konserwatywnym podejściem do wychowania, co nie oznacza, że w jej domu nie ma żadnych zasad. Chce aby jej dzieci były szczęśliwe. Monika Maron - kierownik Oddziału Informacji Miejskiej w Urzędzie Miasta Płocka. Lubi niespodzianki, jest spontaniczna w swoich decyzjach i zaraża ludzi optymizmem. Jak kot chodzi swoimi ścieżkami. Jej życie toczy się od podróży do podróży. Uważa, że świat jest zbyt duży żeby siedzieć w jednym miejscu i zbyt piękny żeby go nie zobaczyć. Bartosz Leszczyński - sędzia piłki ręcznej klasy światowej i kierownik pływalni. Sprawiedliwie i obiektywnie sędziuje mecze i tak samo zarządza pracownikami pływalni. Jako sędzia bardzo dużo podróżuje po świecie, z wyjazdów przywozi przepisy i odtwarza je bliskim. Gdy po pracy wraca do domu nie szuka atrakcji, raczej stara się pomyśleć, poczytać dobrą książkę, jest to odskocznia od pracy na wysokich obrotach.

W tym odcinku sprawdzimy czy każdy może sędziować mecz piłki ręcznej, zobaczymy Płock z wieży ratuszowej , dowiemy się kto dokona życiowego odkrycia oraz jak bohaterowie sprawdzą się w roli modeli.

Zapraszamy do oglądania w niedzielę, 30 kwietnia o godzinie 18:00!