Ugotowani w parach

odc Warszawa, odcinek 8.

Ugotowani w parach
Warszawa, odcinek 8.
Warszawa, odcinek 8.

Warszawa da się lubić, a na pewno lubi ją ekipa Ugotowanych. To już po raz 3 w tym sezonie odwiedzimy miasto dumnej syrenki, monumentalnego Pałacu Kultury i Nauki oraz nadwiślańskich bulwarów. Miasto stołeczne to także dom dla ponad 2mln ludzi, to właśnie spośród nich wyłowiliśmy czwórkę odważnych bohaterów którzy staną w kulinarne szranki. Oto i oni:

Paulina Grzegorzewska – Event menager na urlopie macierzyńskim, długie godziny w biurze zamieniła na wychowanie córki. Jak sama przyznaje nowa szefowa bywa wymagająca, ale ta współpraca daje jej mnóstwo satysfakcji. Paulina to nowoczesna matka wariatka, pełna energii i zawsze gotowa na nowe wyzwania. Ma słabość to tatuaży i swojego małego oczka w głowie, córki Helenki. Mikołaj Pytel – Pasjonat dwóch kółek, właściciel sieci sklepów rowerowych oraz spełniony tata. Twierdzi, że ludzie dzielą się na osoby, które mają od niego rower lub te, które dopiero będą go mieć. Pasję przekuł na pracę, a ta pochłania większość jego czasu. Przedsiębiorczy, pewny siebie Mikołaj wolne chwile poświęca rodzinie. Christopher Siemieński – Kanadyjczyk z polskimi korzeniami od 11 lat mieszkający w Polsce. Pracuje w międzynarodowej firmie budowlanej, a po godzinach pisze książki dla najmłodszych, choć jeszcze żadnej nie wydał. Ojciec trójki dzieci, szczęśliwy mąż uwielbiający spędzać czas ze swoją rodziną. Pogodny i zadowolony z życia facet. Kinga Rylska – Przebojowa managerka jednej z Warszawskich restauracji. W swojej pracy zajmuje się wizerunkiem firmy, wymyślaniem eventów oraz koordynacją teamu. Uwielbia ludzi, choć twierdzi, że czasami bywają trudni. Najczęściej Kingę można spotkać na dworcu lub w pociągu, jeżdżącą między filiami firmy. Na co dzień zaganiana warszawianka łapie oddech przy kieliszku czerwonego wina, którego jest wielką pasjonatką.

W tym odcinku nie zabraknie nowych smaków, ciekawych atrakcji oraz miłej atmosfery. Dowiecie się także ile można wycisnąć oleju z marchewki i przede wszystkim kto zgarnie 5000PLN. Warszawiacy zaczną biesiadę w niedzielę 15 kwietnia o godz. 18.00. Zapraszamy!