Ugotowani w parach

odc Warszawa, odcinek 10.

Ugotowani w parach
Warszawa, odcinek 10.
Warszawa, odcinek 10.

Wracamy do Warszawy, stolicy, której mieszkańcy wiecznie za czymś gonią bo goni ich czas. Zagościmy w domach czwórki bohaterów, którzy mimo tempa w jakim żyją ugoszczą siebie wzajemnie i dadzą z siebie wszystko.

Oto oni: Róża Adamcio, pracuje jako specjalistka PR. W wolnym czasie praktykuje jogę, która daje jej wiele radości i energii. Od najmłodszych lat tworzy, ponieważ lubi otaczać się ładnymi przedmiotami, wykonuje własnoręcznie malowane i wyklejane ozdoby. Maciek Pawliszewski studiuje kierunek lekarski, jego celem jest pomagać ludziom, a przepis na osiągnięcie celu to „usiąść i się nauczyć”. Twierdzi, że skończenie studiów medycznych jest jak zdanie prawa jazdy, ważne jest to żeby nie rozbić się na pierwszym zakręcie. Kuba Łysiak, pracuje w magazynie fitnessowm, jest wolnym elektronem, największy komfort pracy odczuwa w środowisku, które sam sobie stworzy. Jego mocną stroną jest pewność siebie, choć niektórzy mogą ją odbierać jako arogancje. Uprawia Judo, dzięki czemu nauczył się samodyscypliny oraz rozwija nie tylko ciało, ale też duchowość. Kuba, zawsze dąży do tego aby zdobyć pierwsze miejsce. Agnieszka Szaniawska, jest psychologiem i dietetykiem i od wielu lat prowadzi zajęcia fitness. Uśmiech, metamorfozy i energia jej klientek motywują ją do dalszej pracy. Razem z partnerem prowadzą klub, a we wspólnej pracy dogadują się równie dobrze jak w życiu prywatnym. Ma 4-letnią córkę i spełnia się w roli mamy.

W tym odcinku, nie zabraknie emocji i eksperymentów w kuchni. Uczestnicy oderwą się na chwilę od ziemi, a najlepszy wygra 5000 zł. Zapraszamy w najbliższą niedzielę o godz. 18:00 !