Ugotowani w parach

odc Poznań, odcinek 3

Ugotowani w parach
Poznań, odcinek 3
Poznań, odcinek 3

Poznań

Poznań to nie tylko koziołki, jak się okazuje miasto aż roi się od innych skrzydlatych czy czterokopytnych zwierzaków, widać, że i ludzie i zwierzęta czują się w tym mieście po prostu dobrze. Tym razem odwiedzimy czwórkę poznaniaków i ich pupili. Do walki o główną wygraną w wysokości 5 000 zł staną:

Kuba Kołodziej, prowadzi rodzinną ta tartarnie, w której zajmuje się głównie papirologią. Niektórzy w firmie urażają go za patentowego lenia, ale Kuba twierdzi, że to nie jest do końca prawdą i utożsamia się ze strażakiem, który gasi wszystkie pożary. Lubi dostać w twarz i lubi oddać, ale spokojnie, tylko podczas treningów boksu. Jako nowoczesny tata jeździ na longboardzie razem z córką, ku własnej uciesze córka podzieliła jego pasje. Posiada kota, który chętnie pomaga w gotowaniu. Katarzyna Okoniewska, pracuje w firmie sprzedającej suplementy diety. Ukończyła filologię polską, słowa i wszelkie gry związane z używaniem i przekształcaniem wyrazów są jej wielką pasją. Od dziecka jest psiarą, a jej wielką miłością jest Wilczak czechosłowacki – Miętusia, ma na jej punkcie kota. Razem trenują Obedience , w tym sporcie chodzi o to, żeby pies wykonywał polecenia szybko i precyzyjnie. Wojtek Romel, zawodowo zajmuje się transportem, jest dyspozytorem w firmie logistycznej. Wolałby nie pracować, ale jak większość ludzi na świecie po prostu musi. Kocha sport, zwłaszcza baseball, nie wyobraża sobie tygodnia bez treningu. W wolnym czasie, gdy nie trenuje, spędza czas na zabawie i spacerach ze swoim sturasowym psem Lolkiem. Z lekkim obrzydzeniem podchodzi do owoców morza i wszystkiego, co ma muszle. Beata Andrzejewska , jest kobietą wielozawodową, na co dzień zajmuje się produkcją wideoklipów, sesji zdjęciowych oraz śpiewa w zespole coverowym. Bardzo dobrze czuje się wykonując tyle rzeczy naraz, bo lubi to, co robi. Rządzi w pracy na planie, jest kierowniczką sali i wszyscy o tym wiedzą. Nie obrazi się nawet, gdy ktoś nazwie ja kierowniczką kuli ziemskiej, bo po prostu ma taki temperament. Jeśli kiedyś w życiu dorobi się dużych pieniędzy otworzy dom, w którym będzie miała adoptowane zwierzęta. Znajdą się w nim psy najbrzydsze na świecie, ponieważ takie najbardziej ją rozczulają. Póki, co przygarnęła Ryśkę, która jest charakterna tak jak jej pani.

W odcinku Poznańskim, jak zwykle nie zabraknie dobrej zabawy i wspólnej biesiady. Oglądajcie do końca, dowiecie się jak bardzo kreatywni są uczestnicy tego odcinka, po prostu artyści! Zapraszamy do oglądania w niedzielę 11 marca o godz. 18:00.