Ugotowani w parach

Kalisz, Odcinek 7

Ugotowani w parach
Sezon 12, Odcinek 7, Kalisz
Sezon 12, Odcinek 7, Kalisz

W 7 odcinku XII edycji Ugotowanych po raz pierwszy odwiedzimy kuchnie mieszkańców Kalisza, jednej z najstarszych polskich miejscowości z bardzo długą historią. Sprawdźcie jak poradzą sobie bohaterowie tego odcinka w równej walce o główną nagrodę w wysokości 5 000 zł.

Justyna Habib- fizjoterapeutka i masażystka. Wykonywany zawód jest jej pasją i dziedziną w której się realizuje , dzięki czemu idzie do pracy z uśmiechem na ustach a nie z poczucia obowiązku. Preferuje zdrowy tryb życia, mąż jest również jej trenerem, wspólnie trzymają bardzo zdrową dietę. Bardzo lubi o siebie dbać, zawsze realizuje wyznaczone cele i zawsze stara się piąć wyżej. Martyna Brzezińska - organizatorka eventów. Bardzo lubi swoje zajęcie, każde przyjęcie jest dla niej wyzwaniem dzięki temu nie nudzi się w pracy i czuje się spełniona. Gdy nie pracuje zajmuje się swoją ukochaną córeczką, jest mamą niewymagającą i pobłażającą a rodzina jest dla niej wisienką na torcie. Dawid Brzytwa - Visual Merchandiser w firmie odzieżowej. Zajmuje się wystrojem sklepów odzieżowych i stylizacjami witryn, wszystko po to aby przykuć uwagę klienta. Efektem ubocznym jego pracy jest zboczenie zawodowe, gdy wchodzi do sklepów poprawia wieszaki. Uwielbia szaliki, gdy ktoś widzi go bez szalika może pomyśleć, że coś jest nie tak. Jest luzakiem, wszędzie go pełno i zawsze go słychać. Studiuje sztuki plastyczne i chce zostać nauczycielem bo znalazł w sobie smykałkę do przekazywania wiedzy. Przemysław Podolski - karateka z zamiłowania i zawodu, prowadzi zajęcia. Uważa, że karateką jest się wszędzie, nie tylko na treningu a sztuka walki, którą uprawia zaczyna się i kończy na szacunku. Żonę poznał na obozie karate a ślub brał w kimonie. Lubi sobie stawiać cele, zawsze wybiera te trudne do zdobycia. Przebiegł 100km maraton po górach w 29 godzin i 49 minut bez przerwy. Wolny czas uzupełnia mu miłość do zwierząt, z przyjaciółmi fotografują swoje psy.

W tym odcinku sprawdzimy czy któryś z uczestników odważy się pogłaskać dużego kotka, kto przekona się do karate oraz dowiemy się czy uczestnicy potrafią się wspólnie zrelaksować .

Zapraszamy do oglądania w niedzielę, 2 kwietnia o godzinie 18:00!