Total, wojowniczka, Lady Di - jurorzy o Michalinie

Jury ocenia zdjęcie Michaliny
Jury ocenia zdjęcie Michaliny
Źródło: Bartosz Krupa / East News

Michalina jest chyba jedyną modelką w finale, której jurorzy zawsze oszczędzali krytyki i mocnych słów. Wspierali ją już na castingu. Jej niezwykła historia wzruszyła ich i ujęła. Ostre na co dzień jury było pod wrażeniem determinacji i odwagi dziewczyny z małej miejscowości.

Dawid Woliński już wtedy spostrzegł w niej potencjał i unikalne cechy pozwalające się jej wyróżnić: - To, o czym mówisz i to, że ty potrafisz o tym powiedzieć tak inteligentnie i w taki fajny sposób, to może być twój ogromny atut w świecie mody.

Karolina Korwin Piotrowska zauważyła od razu, że Michalina jest fotogeniczna. Pozytywną opinię o niej podtrzymała też po pokazie bielizny na Mazurach, mówiąc: "Michalina jest total. To jest klasa. Świetna jest."

Dawid Woliński po raz pierwszy wypowiedział się też o warunkach fizycznych Michaliny: Ma bardzo dobrą twarz i bardzo fajny biust.

Po sesji z nagim modelek komplementów Michalinie nie szczędziła top modelka Anja Rubik: "Jesteś bardzo fotogeniczna. Ja w ciebie bardzo wierzę. Sądze, że możemy wiele z tobą zrobić". Karolina Korwin Piotrowska zauważyła: "Ty nigdy nie będziesz typową, ładną lalą, bo ty wiesz, że ładne lale szybko się nudzą."

Sesja na linach uwidoczniła kolejną zaletę Michaliny, dłuuuugie nogi, czego nie omieszkał zauważyć Dawid: "Na tym zdjęciu masz najlepsze nogi ze wszystkich dziewczyn". Jurorzy poradzili Michalinie, by na siłę nie udawała słabszej niż jest w rzeczywistości. Tyszka powiedział: "Nie bądź całuśna, bądź wojowniczką", a Korwin Piotrowska: "Ty jesteś twarda, mocna silna i pokaż to!"

Po nagiej sesji Anja Rubik pochwaliła... pupę Michaliny: "Pupę masz po prostu marzenie!", a Dawid Woliński stwierdził, że rozkwita z odcinka na odcinek.

Najsłabiej Michalina wypadła na sesji z jedzeniem To wtedy od Wolińskiego usłyszała pierwsze słowa krytyki: "Bardziej na tym zdjęciu interesuje mnie ta ryba. Niestety, przegrałaś z rybą". Gdy Michalina powiedziała, że gorsze zdjęcie jest wynikiem jej chwilowego załamania, zaczął ją pocieszać: "Jesteś super odważna, postawiłaś wszystko na jedną kartę i już nie możesz się wycofać"

Marcin Tyszka był za to bardzo zadowolony z wyników sesji fimowej, bo jej zdjęcie okazało się tym najlepszym : "Jesteś wojowniczką, jesteś androgeniczna. Wykorzystane są twoje naturalne wdzięki."

Nieco gorzej Michalina poradziła sobie na sesji "diwy". Woliński stwierdził, że na zdjęciu udaje osobę, którą nie jest. A Korwin Piotrowska poradziła jej: "Nie rób się na siłę słodka dziewuszka, bo będziesz wyglądała katastrofalnie." Wtórowała jej Joanna Krupa: "Bądź sobą, nie musisz nikogo udawać."

W Paryżu Michalina rozkwitła, co nie uszło uwadze jurorów.

- Cieszę się, że Paryż cię nastroił tak, że mam nadzieję, że w siebie uwierzysz i wreszcie absolutnie zawojujesz świat - powiedział Woliński. A Tyszka dodał: Wyglądasz jak Lady Di!

Jak Michalina zostanie oceniona na pokazach, do których castingi wygrała i czy przejdzie do ścisłego finału? Przekonacie się już w środę 30 listopada.

Zobacz także:

Michalina, Ania, Asia czy Olga - która zostanie "Top Model"?

Poznaj finalistki: Michalina Manios

Autor: Paulina Lipka

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa / East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości