Uczestniczka Top Model jest w ciąży!

Uczestniczka 7. sezonu "Top Model" spodziewa się dziecka. Modelka już niedługo zostanie mamą. Radosną nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie. Zobacz zdjęcia!

"Top Model" - Żaklina Ta Dinh jest w ciąży

Żaklina Ta Dinh była uczestniczką 7. edycji programu "Top Model". Podbiła serca jurorów i Michała Piróga, który bardzo kibicował jej podczas reality show. Widzowie polubili ją za radosne podejście do życia i pozytywną energię, którą dzieliła się z pozostałymi uczestnikami programu TVN. Odpadła w 8. odcinku. Po zakończeniu telewizyjnego show pracuje w modelingu. Ma też dużo followersów w social mediach.

Żaklina Ta Dinh jest w ciąży, zdecydowała się na ważny krok w swoim życiu. O tym, że już wkrótce zostanie mamą poinformowała publikując urocze zdjęcia na Instagramie. W sentymentalny sposób podzieliła się swoim szczęściem. Modelka do opisu dodała emoji chłopca, sugerując, że urodzi syna. Gratulujemy!

No i zobacz... 12 lat później w ręku zamiast drinka - USG 😂��🏼Baby on board ��🏻💥 LEZZGOOO! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️#babyreveal #couplegoals #pregnant

W maju tego roku Żaklina Ta Dinh pochwaliła się na Instagramie radosną nowiną i zdjęciem, na którym zaprezentowała pierścionek zaręczynowy. Ujawniła też szczegóły wydarzenia - chłopak poprosił, aby została jego żoną podczas lotu samolotem nad Majorką. Oryginalny sposób oświadczyn i romantyczna aura podczas zaręczyn zachwyciły fanów modelki.

Kilka dni temu Żaklina Ta Dinh na Instagramie dodała też zdjęcie z ukochanym i opisała historię ich znajomości i miłości. Znają się kilkanaście lat, na nowo połączyło ich uczucie, które pojawiło się między nimi w przeszłości. Jak mówi przysłowie: "Stara miłość nie rdzewieje".

Czy myśleliście kiedyś ze wasze pierwsze miłości z czasów licealnych mogłyby przetrwać lub powrócić na nowo po latach? Tak właśnie zdarzyło się u mnie. Poznaliśmy się 12 lat temu, kiedy byliśmy nastolatkami i połączyła nas najlepsza przyjaźń jaką mieliśmy, która później przerodziła się w miłostkę. To były tak fajne czasy, że do tej pory wspólnie wspominamy je z uśmiechem. Przez te kilka lat każde z nas wiodło swoje życie, ale to nie stanęło nam na przeszkodzie, kiedy spotkaliśmy się po latach i okazało się, że dawne uczucia nigdy nie wygasły. Dziś mam przy sobie najlepszego przyjaciela, który na dodatek jest teraz moim narzeczonym�#couplegoals #fiance #bestfriends

Zobacz wideo i zdjęcie Żakliny z "Top Model":

Top Model: Żaklina Ta Dinh i Dawid Woskanian pozowali razem

Top Model - Żaklina Ta Dinh
Top Model - Żaklina Ta Dinh
Źródło: TVN

Top Model - Żaklina Ta Dinh

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie