Top Model: Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski są zakochani?

Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski z 9. edycji "Top Model" opowiedzieli o swoim życiu uczuciowym. Czy są zakochani?

Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski - związki

Patrycja Sobolewska oraz Mariusz Jakubowski byli uczestnikami 9. sezonu "Top Model". Poznali się w reality show TVN. Po udziale w programie oboje pracują w modelingu. Pozują na sesjach zdjęciowych, pojawiają się w kampaniach reklamowych i na pokazach mody znanych projektantów i firm.

Spotkaliśmy się z Patrycją i Mariuszem na castingu do 10. edycji "Top Model". Wspierali kandydatki i kandydatów do programu. Jednym z tematów naszej rozmowy było życie uczuciowe. Podczas poprzedniego sezonu Jakubowski był zauroczony Sobolewską. Zaprzyjaźnili się ze sobą. Utrzymują kontakt po zakończeniu reality show.

Mariusz ma chyba dziewczynę, z tego, co słyszałam. Chodzą już za rękę, więc jest grubo. - oznajmiła Patrycja Sobolewska.

Finalistka "Top Model" wyznała, że ma partnera: W porządku. Jest ok.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Patrycja Sobolewska w "Top Model"

Patrycja Sobolewska oczarowała jury na castingu do "Top Model". Piękna blondynka zachwyciła swoją urodą i figurą. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska i Dawid Woliński i Marcin Tyszka jednogłośnie zaprosili ją na bootcamp. Dostała się do czternastki uczestników reality show. Bardzo dobrze radziła sobie w programie. Patrycja Sobolewska i Karolina Kuczyńska odpadły z "Top Model" w 9. odcinku. Michał Piróg wykorzystał swoje uprawnienia i przywrócił Patrycję z powrotem. Po kolejnych zadaniach wykorzystała swoją szansę i dostała się do finału programu. Zajęła 2. miejsce.

Top Model: Nieśmiała Patrycja zachwyciła jurorów

Mariusz Jakubowski w "Top Model"

Mariusz Jakubowski to półfinalista 9. sezonu "Top Model". Na casting przyjechał z Gdyni. Zgłosił się do programu, żeby przekonać się, czy może zostać modelem. Dba o ciało, dużo trenuje. Wszyscy jurorzy: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli na tak. Mariusz bardzo dobrze wykorzystał swoją szansę. Świetnie radził sobie w programie, odpadł dopiero w 10. odcinku tuż przed półfinałem. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany. Z powodu choroby do Grecji nie polecieli Patrycja Sobolewska i Ernest Morawski. Jurorzy ponownie zaprosili do udziału w programie Karolinę Kuczyńską i Mariusza Jakubowskiego.

Top Model: Przystojny naukowiec chce zostać modelem

Źródło zdjęcia głównego: Bastek Czernek

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!