Co łączy Patrycję Sobolewską i Mariusza Jakubowskiego po Top Model?

Mariusz Jakubowski i Patrycja Sobolewska
Mariusz Jakubowski i Patrycja Sobolewska
Źródło: Marcin Tyszka | Douglas Polska
Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski byli uczestnikami 9. sezonu "Top Model". Jak wygląda ich relacja po programie? Co łączy ich prywatnie?

Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski - "Top Model"

Trwają nagrania do 10. sezonu "Top Model". Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski pojawili się jako goście specjalni na planie reality show. Oboje doskonale radzili sobie w poprzedniej edycji programu. Patrycja dotarła do finału, zajęła 2. miejsce. Mariusz również może zaliczyć do udanych start w show TVN.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski zaprzyjaźnili się podczas udziału w 9. sezonie "Top Model". Uczestnicy reality show wyznali, że po zakończeniu programu nadal mają ze sobą kontakt. Co ich łączy? Czy są parą? Jak wygląda ich relacja po programie? Czasami spotykają się prywatnie. Kilka razy współpracowali w modelingu podczas sesji zdjęciowych i kampanii reklamowych.

Mariusz zażartował, że Patrycja mogłaby częściej odzywać się do niego ;)

Pati nie dzwoni nawet.

- Dzwonię, dzwonię. Ty nie dzwonisz. Ja dzwonię do Ciebie - skomentowała finalistka "Top Model".

Tyle, co się zobaczymy, gdzieś na sesji czy na planie - dodał Mariusz.

- Ja się bardzo cieszę, że ten kontakt jednak został - powiedziała Patrycja.

"Top Model" 9 - Patrycja Sobolewska

Patrycja Sobolewska oczarowała jury na castingu do "Top Model". Piękna blondynka zachwyciła swoją urodą i figurą. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska i Dawid Woliński i Marcin Tyszka jednogłośnie zaprosili ją na bootcamp. Dostała się do czternastki uczestników reality show. Bardzo dobrze radziła sobie w programie. Patrycja Sobolewska i Karolina Kuczyńska odpadły z "Top Model" w 9. odcinku. Michał Piróg wykorzystał swoje uprawnienia i przywrócił Patrycję z powrotem. Po kolejnych zadaniach wykorzystała swoją szansę i dostała się do finału programu. Zajęła 2. miejsce.

Top Model: Patrycja Sobolewska zachwyciła na nagiej sesji

Mariusz Jakubowski - "Top Model" 9

Mariusz Jakubowski to półfinalista 9. sezonu "Top Model". Na casting przyjechał z Gdyni. Zgłosił się do programu, żeby przekonać się, czy może zostać modelem. Dba o ciało, dużo trenuje. Wszyscy jurorzy: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli na tak. Mariusz bardzo dobrze wykorzystał swoją szansę. Świetnie radził sobie w programie, odpadł dopiero w 10. odcinku tuż przed półfinałem. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany. Z powodu choroby do Grecji nie polecieli Patrycja Sobolewska i Ernest Morawski. Jurorzy ponownie zaprosili do udziału w programie Karolinę Kuczyńską i Mariusza Jakubowskiego.

Top Model: Mariusz Jakubowski nago na sesji

Źródło zdjęcia głównego: Marcin Tyszka | Douglas Polska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!