Olga Kleczkowska z Top Model na niezwykłym pokazie Mariusza Przybylskiego. Zobacz wideo!

Olga Kleczkowska na pokazie Mariusza Przybylskiego
Olga Kleczkowska na pokazie Mariusza Przybylskiego
Źródło: mat. pras.
Olga Kleczkowska była gwiazdą pokazu Mariusza Przybylskiego. Mamy komentarz projektanta. Zobacz wideo!

Olga Kleczkowska na pokazie Mariusza Przybylskiego

Mariusz Przybylski zaprosił do współpracy finalistkę 8. edycji "Top Model". Olga Kleczkowska uczestniczyła w pokazie najnowszej kolekcji projektanta - Outsider Liberation. Prezentacja odbyła się w Porcie w Gdyni. Znamy szczegóły współpracy modelki i artysty.

"Poznałem Olgę Kleczkowską przy 8. edycji "Top Model", od razu wiedziałem, że to idealna modelka do moich pokazów. Świetna sylwetka i proporcje, wyrazista twarz oraz charakter - to dokładnie te cechy, których poszukuję w modelingu. Z wielką przyjemnością współpracuję z Olgą przy swoich pokazach. W moim najnowszym show miał wziąć udział także Mariusz Jakubowski z 9. sezonu "Top Model". On również świetnie wpisuje się w estetykę moich pokazów. Jego inne zobowiązania zawodowe pokrzyżowały te plany. Przy kolejnych moich pokazach spotkamy się z Olgą i Mariuszem na pewno." - powiedział Mariusz Przybylski w rozmowie z tvn.pl.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Zobacz wideo:

The best of Olga Kleczkowska w Top Model

Mariusz Przybylski - pokaz kolekcji Outsider Liberation

Mariusz Przybylski od kilkunastu lat tworzy modę w Polsce, to jeden z najzdolniejszych i najbardziej cenionych polskich projektantów mody. Zaprezentował swoją najnowszą kolekcję Outsider Liberation w filmowym wydaniu. Outsider Liberation to rzeźbiarskie formy, szlachetne tkaniny i dbałość o detale. Motywem przewodnim kolekcji są wyszukane skrajności, które zarazem stanowią główne DNA charakterystycznego i unikatowego stylu marki. Są to nieoczywiste zestawienia printów, form, struktur a przede wszystkim estetyk pojedynczych modeli, które w połączeniu tworzą świeże i wyjątkowe looki.

"Moja moda opiera się na łączeniu ze sobą totalnie różnych światów, które scalam w jedną, spójną całość. Miksuję ze sobą pierwiastek damski i męski a także splatam ze sobą silne, architektoniczne inspiracje z delikatnymi i nieco romantycznymi inklinacjami" - tak o swojej estetyce mówi projektant.

Pokaz najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego Outsider Liberation został zrealizowany w industrialnej przestrzeni Portu w Gdyni, bez publiczności ze względu na sytuację pandemiczną. Miejsce zostało wybrane nieprzypadkowo – niestandardowa, stalowo-betonowa przestrzeń stanowi idealne tło dla odważnej estetyki kolekcji a także samo Gdynia jest dla projektanta miejscem pełnym rodzinnych i sentymentalnych wspomnień.

Olga Kleczkowska w "Top Model"

Olga Kleczkowska zajęła 2. miejsce w finale 8. edycji "Top Model". Już podczas castingu zrobiła wrażenie na jurorach. Doskonale radziła sobie w programie, fotografowie i projektanci zachwycali się jej urodą i figurą. Do programu zgłosiła się przypadkiem. To jej koleżanka miała pomysł, aby wybrać się na casting, postanowiły jednak, że pojadą tam razem. Olga nie spodziewała się, że dostanie się do domu "Top Model". Chciała jedynie sprawdzić swoje możliwości, przekonać się, czy jurorzy zobaczą w niej "to coś". Wszystkie odcinki 8. sezonu "Top Model" możesz obejrzeć w player.pl.

Top Model: Mikołaj Śmieszek i Olga Kleczkowska na romantycznej sesji

Źródło: mat. pras. / TVN

Źródło zdjęcia głównego: mat. pras.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie