Top Model

Top Model - odcinek 1., sezon 10.

Top Model
Top Model: Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Joanna Krupa, Michał Piróg, Kasia Sokołowska
Top Model: Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Joanna Krupa, Michał Piróg, Kasia Sokołowska

Największy modowy show w Polsce, powraca z 10. sezonem. W tym roku pierwszy etap castingów również odbył się online. Widzowie ponownie otrzymali szansę, by współtworzyć swój ulubiony program. W głosowaniu internetowym przyznali srebrny bilet uczestniczce, która trafi prosto do etapu bootcampu. Dodatkowo, z okazji wyjątkowego jubileuszu, to właśnie do nich należała decyzja o tym, która z sesji zdjęciowych ponownie pojawi się w programie. Najwięcej głosów otrzymała sesja fotograficzna w kolorowych farbach i to w niej wezmą udział uczestnicy 10. edycji „Top Model”.

Powraca również niezawodne jury w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg.

W realizacji zadań pomogą uczestnikom programu zaproszeni goście, a wśród nich między innymi postacie ze świata rozrywki: Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska, Ralph Kaminski, Ewa Farna, Robert Kupisz, Michał Koterski, Julia Kamińska, Jan i Lenka Klimentowie, Wersow oraz światowej sławy top modele: Julia Banaś, Marta Dyks, Dominik Sadoch, Maddie Kulicka. Swoim doświadczeniem podzielą się również najbardziej barwni uczestnicy wszystkich dotychczasowych edycji "Top Model".

Oglądaj "Top Model" w player.pl >