Karolina Pisarek jedną ze 100 najpiękniejszych kobiet na świecie!

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek
Źródło: mwmedia
Karolina Pisarek ponownie znalazła się w rankingu Najpiękniejszych Twarzy Świata. Urodę finalistki "Top Model" docenili twórcy listy The 100 Most Beautiful Faces of 2019.

Karolina Pisarek w rankingu 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata

Karolina Pisarek jest jedną ze 100 kobiet, które twórcy rankingu uznali za właścicielki najpiękniejszych twarzy na świecie. Polska modelka zajęła 50. miejsce na liście. Wśród wyróżnionych jest też wiele znanych gwiazd m.in.: Natalie Portman, Ariana Grande, Selena Gomez. Zestawienie 29. edycji światowego plebiscytu przygotowała firma TC CANDLER w porozumieniu z niezależnymi krytykami.

Finalistka 5. sezonu Top Model jest jedyną Polką, którą uwzględniono w notowaniu The 100 Most Beautiful Faces of 2019. To jej drugie wyróżnienie, w poprzednim roku Karolina Pisarek zajęła 91. miejsce w zestawieniu.

Karolina Pisarek podzieliła się radosną wiadomością na Instagramie:

Taaak! To ogromny honor znaleźć się na 50. miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Cieszę się, że mogę reprezentować Polskę! Dziękuję wszystkim za wsparcie! Jesteście najlepsi!

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek
Źródło: instagram.com/karolina_pisarek

Karolina Pisarek

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Karolina Pisarek w "Top Model"

Karolina Pisarek urodziła się w 1997 roku, pochodzi ze Szczecinka. Jest finalistką 5. edycji programu "Top Model", zajęła 2. miejsce. Doskonale radzi sobie w modelingu. Brała udział w sesjach dla najpopularniejszych polskich i światowych magazynów oraz w kampaniach reklamowych. W styczniu 2019 roku, jako pierwsza Polska w historii, znalazła się na liście 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata. Rok później także została wyróżniona w tym rankingu. Pasją Karoliny od zawsze był sport - siatkówka, a później koszykówka. Modelka uwielbia aktywność fizyczną, dzięki temu może pochwalić się perfekcyjną figurą.

Zobacz wideo:

TEGO NIE BYŁO W TV: Karolina Pisarek ćwiczyła jogę z uczestnikami Top Model

TEGO NIE BYŁO W TV: Karolina Pisarek ćwiczyła jogę z uczestnikami Top Model

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!