Joanna Krupa o macierzyństwie i pracy modelki. Jak dba o ciało? Czy jest na diecie?

Joanna Krupa po urodzeniu córki wróciła do pracy jako modelka. Prowadząca "Top Model" opowiedziała, jak macierzyństwo zmieniło jej sposób postrzegania ciała i dbania o sylwetkę.

Joanna Krupa o diecie

Joanna Krupa pracuje obecnie na planie 10. edycji "Top Model". Premiera reality show już jesienią w TVN i Playerze. Gwiazda z powodzeniem łączy rolę prowadzącej modowego show z pracą modelki. Już wkrótce pojawi się w nowej kampanii marki bielizny, której jest ambasadorką. Przed sesją zdjęciową zdecydowała się na dietę dr Ewy Dąbrowskiej. Jest to popularna w ostatnim czasie metoda na oczyszczenie organizmu i utratę wagi.

Już niedługo wakacje, wiele kobiet specjalnie przygotowuje się do "sezonu bikini". Sprawdziliśmy, czy Joanna Krupa wprowadziła zmiany w swojej diecie i ćwiczeniach w oczekiwaniu na lato. Prowadząca "Top Model" wyznała, że od kiedy została mamą ma nowe podejście do ciała i wyglądu. Jej ciało wygląda inaczej niż przed porodem, modelka akceptuje te zmiany. Inaczej patrzy na świat, skromniej się ubiera. Jest dumna z tego, co osiągnęła w pracy, a także z tego, że jest mamą.

Nigdy nie musiałam się tak naprawdę przygotowywać do lata, ale się przyznam, że po dziecku niestety, to nie jest to samo. Nie pamiętam ostatnio, kiedy ubrałam bikini odkąd mam Ashę. Do końca to ciałko już nie jest takie, jak kiedyś było - wyznała Joanna Krupa.

Teraz muszę troszkę mieć dietę, żeby się czuć lepiej i mieć odwagę, żeby założyć bikini - dodała modelka.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Top Model: Anna Szczepańska wygrała srebrny bilet

10. sezon "Top Model"

"Top Model" powraca! Jubileuszowa edycja programu już wkrótce w TVN i Playerze. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński po raz kolejny zasiądą w jury, by sprawdzić czy wśród uczestników znajdzie się ktoś z szansą na powtórzenie sukcesu Kasi Szklarczyk, Dawida Woskaniana, Mikołaja Śmieszka. Wszystkich kandydatów wspierać będzie niezawodny Michał Piróg.

Z powodu pandemii koronawirusa, chętni do udziału w programie mogli zgłaszać się online na oficjalnej stronie internetowej "Top Model". Jurorzy wybrali najlepsze osoby. Zaprosili je do kolejnego etapu, mogli zaprezentować się osobiście i zyskać szansę na udział w reality show TVN.

W tym sezonie na uczestników castingów czekają złoty bilet i srebrny bilet. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jurorzy wybrali 5 osób. Widzowie w głosowaniu zdecydowali, że Anna Szepańska zdobyła srebrny bilet - miejsce w etapie bootcampu. Jurorzy wręczą również wybranej osobie złoty bilet, który zapewni jej miejsce w domu modelek.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!