Joanna Krupa o córce i pracy w Top Model

Joanna Krupa pracuje na planie 10. sezonu "Top Model". Opowiedziała o realizacji nagrań oraz opiece nad córką w tym czasie.

Joanna Krupa o córce i pracy w TVN

Trwają nagrania do jubileuszowego sezonu "Top Model". Joanna Krupa oraz cała ekipa pracują na planie programu. Do kolejnych etapów reality show zaprosili najlepsze kandydatki i kandydatów z castingów online. Pojawią się także goście specjalni. Premiera 10. edycji już jesienią w TVN i Playerze.

Joanna Krupa przyleciała do Polski z USA. W rozmowie z reporterką tvn.pl gwiazda opowiedziała o córce. Prowadząca "Top Model" w listopadzie 2019 roku została mamą. Mała Asha-Leigh jest oczkiem w głowie rodziców. Mąż gwiazdy jest zachwycony córeczką. Douglas Nunes doskonale radzi sobie w roli taty.

Ma już 19 miesięcy, rośnie jak na drożdżach. Biega wszędzie, na 5 minut nie może usiąść, bo wszystko ją interesuje - powiedziała Joanna Krupa.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Podczas nieobecności Joanny Krupy w USA Asha-Leigh ma doskonałą opiekę - taty i babci. Modelka wyznała, że córeczka uwielbia jej mamę. Mają świetny kontakt. Na kolejny etap nagrań do "Top Model" najbliżsi przyjadą razem z prowadzącą do Polski.

Moja córka ma obsesję na punkcie ojej mamy. Nie mam wyrzutów, że ją zostawiłam, bo ona kocha moją matkę ponad wszystko - oznajmiła Joanna.

10. edycja "Top Model" w TVN

"Top Model" powraca! Jubileuszowa edycja programu już wkrótce w TVN i Playerze. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński po raz kolejny zasiądą w jury, by sprawdzić czy wśród uczestników znajdzie się ktoś z szansą na powtórzenie sukcesu Kasi Szklarczyk, Dawida Woskaniana, Mikołaja Śmieszka. Wszystkich kandydatów wspierać będzie niezawodny Michał Piróg.

Z powodu pandemii koronawirusa, chętni do udziału w programie mogli zgłaszać się online na oficjalnej stronie internetowej "Top Model". Jurorzy wybrali najlepsze osoby. Zaprosili je do kolejnego etapu, mogli zaprezentować się osobiście i zyskać szansę na udział w reality show TVN.

W tym sezonie na uczestników castingów czekają złoty bilet i srebrny bilet. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jurorzy wybrali 5 osób. Widzowie w głosowaniu zdecydowali, że Anna Szepańska zdobyła srebrny bilet - miejsce w etapie bootcampu. Jurorzy wręczą również wybranej osobie złoty bilet, który zapewni jej miejsce w domu modelek.

Top Model: Anna Szczepańska wygrała srebrny bilet

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie