Córka Joanny Krupy zostanie modelką? O co modli się mąż gwiazdy Top Model?

Joanna Krupa z córką
Joanna Krupa z córką
Źródło: instagram.com/joannakrupa
Joanna Krupa pracuje na planie 10. sezonu "Top Model". Opowiedziała o swojej córce. Czy Asha-Leigh zostanie modelką? Czy pójdzie w ślady sławnej mamy? Zobacz wideo!

Joanna Krupa o córce i modelingu

Joanna Krupa poprowadzi 10. edycję "Top Model". Bierze udział w nagraniach do jubileuszowego sezonu. Jurorzy wybrali kilkanaście najlepszych osób spośród tysięcy kandydatów. Przygotowali dla nich nowe wyzwania. Sesje zdjęciowe w niesamowitych miejscach. Zadania z ważnym społecznie przesłaniem. Nie zabraknie także niespodzianek. Pojawią się goście specjalni. Premiera 10. seonu modowego reality show jesienią w TVN i Playerze.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Joanna Krupa przyleciała do Polski razem z mamą i córką. Babcia opiekuje się wnuczką podczas pracy prowadzącej "Top Model" na planie programu. Już wkrótce do rodziny dołączy Douglas Nunes. Rozmawialiśmy z Joanną o przyszłości córeczki. Czy Asha-Leigh zostanie modelką? Dziewczynka pójdzie w ślady sławnej mamy?

Jej ojciec modli się, żeby nie szła w moje ślady. On chce, żeby była adwokatem, lekarzem, tak standardowo, jak większość rodziców. Moja mama, nasza niania, wszyscy, którzy spędzają z nią czas mówią - aktorka. Aktorka, że ona umie manipulować nami, wie, czego chce. Wszystko ją interesuje. Jak kamera jest włączona, wie, że się nagrywa. Już pokazuje swój charakterek - powiedziała Joanna Krupa.

10. sezon "Top Model" w TVN

Jubileuszowa edycja "Top Model" jesienią w TVN i Playerze. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński po raz kolejny zasiądą w jury. Wybrali uczestników show. Kandydatki i kandydaci, którzy przeszli wszystkie etapy castingów dostali się do programu. Najlepsi z nich mają szanse powtórzenie sukcesu zwycięzców poprzednich sezonów: Kasi Szklarczyk, Dawida Woskaniana, Mikołaja Śmieszka. Wszystkich uczestników wspierać będzie Michał Piróg.

Z powodu pandemii koronawirusa, chętni do udziału w programie mogli zgłaszać się online na oficjalnej stronie internetowej "Top Model". Jurorzy wybrali najlepsze osoby. Zaprosili je do kolejnego etapu, mogli zaprezentować się osobiście i zyskać szansę na udział w reality show TVN.

W 10. sezonie na uczestników castingów czekają złoty bilet i srebrny bilet. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jurorzy wybrali 5 osób. Widzowie w głosowaniu zdecydowali, że Anna Szepańska zdobyła srebrny bilet - miejsce w etapie bootcampu. Jurorzy wręczą również wybranej osobie złoty bilet, który zapewni jej miejsce w domu modelek.

Top Model: Anna Szczepańska wygrała srebrny bilet

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/joannakrupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!