Joanna Krupa i jurorzy o uczestnikach 10. edycji Top Model

Nowa edycja "Top Model" już we wrześniu w TVN i Playerze. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybrali uczestników programu. Dowiedz się więcej!

Jurorzy o 10. edycji "Top Model" w TVN

Premiera jubileuszowego sezonu "Top Model" już wkrótce. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zdradzili szczegóły dotyczące uczestniczek i uczestników programu. Wybrali najciekawsze osoby, które zgłosiły się online. Jak jurorzy ich oceniają?

Coraz lepiej, 10. sezon i fajne niespodzianki są, naprawdę. Mamy różnych ludzi, piękne historie. Są różni, nie są podobni. Konkurencja nie będzie między nimi, tylko tak naprawdę my będziemy mieli ciężką pracę. Nie ma dwóch dziewczyn podobnych do siebie, czy dwóch facetów, naprawdę każdy jest oryginalny, piękny. Ciężki mamy wybór - powiedziała Joanna Krupa.

Marcin Tyszka zwrócił uwagę na wysoką temperaturę, jaką wywołali uczestnicy castingów wśród jurorów "Top Model":10. edycja i po raz dziesiąty zaskoczenie. Myślę, że będzie gorąco. Oj, gorąco, gorąco, gorąco. Sami jesteśmy zaskoczeni - wyznał fotograf.

Pewnie nam będzie trudno znowu wybrać do domu modelek tę finałową grupę, bo jest kilka bardzo interesujących osób - dodała Kasia Sokołowska.

Dawid Woliński powiedział, że dla uczestników nowy sezon będzie większym wyzwaniem od wcześniejszych: 10. edycja, w niej pokładamy bardzo dużo nadziei i oczekiwań w sumie. Myślę, że dla kandydatów będzie troszeczkę trudniejsza, niż pozostałe.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Zobacz wideo:

Niezwykłe sesje zdjęciowe z Top Model

10. sezon "Top Model"

Nowa edycja "Top Model" już we wrześniu w TVN i Playerze. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybrali uczestniczki i uczestników programu. Zaprosili najlepsze osoby z castingu internetowego do udziału w reality show TVN. Kandydatki i kandydatów wspierać będzie Michał Piróg.

W tym sezonie na uczestników castingów czekają złoty bilet i srebrny bilet. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybrał jedno, które najbardziej przypadło mu do gustu. Widzowie w głosowaniu na oficjalnej stronie programu wybrali Annę Szczepańską, która otrzymała srebrny bilet czyli miejsce w etapie bootcampu. Jurorzy mieli także możliwość, wręczyć wybranej osobie złoty bilet i zapewnić jej miejsce w domu modelek.

Zobacz wideo:

Top Model: Anna Szczepańska wygrała srebrny bilet

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie