Weronika Zoń o złotym bilecie i Top Model: Mam swoje kompleksy

Top Model: Weronika Zoń
Weronika Zoń zdobyła złoty bilet w 10. edycji "Top Model". Zobacz rozmowę z uczestniczką reality show!

"Top Model" 10 - złoty bilet

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński w 2. odcinku 10. sezonu "Top Model" wręczyli złoty bilet Weronice Zoń, która zachwyciła ich swoją urodą i osobowością. Jako pierwsza dostała się do ścisłego grona uczestników 10. edycji "Top Model". Została pierwszą mieszkanką domu modelek i modeli.

Weronika Zoń zdobyła trzeci złoty bilet w historii "Top Model". Jako pierwsza, w 8. edycji laureatką niezwykłego wyróżnienia była Klaudia El Dursi. Weronika Kaniewska otrzymała nagrodę od jurorów w 9. serii programu.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Top Model: Weronika Zoń zdobyła złoty bilet

Weronika Zoń - kto to?

Weronika Zoń zdobyła złoty bilet do 10. edycji "Top Model". Ma 21 lat. Mieszka w Anglii, pracuje w szpitalu. Tworzy biżuterię i myśli o otworzeniu swojego biznesu w przyszłości. Zajmuje się przygotowywaniem kontentu do mediów społecznościowych. Skończyła kosmetologię. Weronika ma chłopaka, którego poznała w szpitalu. Uwielbia wyjazdy z rodziną i psem, zwierzęta odgrywają ważną rolę w jej życiu. Nie ma jeszcze doświadczenia w modelingu. Kiedyś pracowała jako hostessa dla małej agencji.

Top Model: Weronika pozowała z presją złotego biletu

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości