Wiadomość o nowym sezonie Top Model zelektryzowała prowadzących i jurorów!

10. sezon "Top Model" we wrześniu w TVN i Playerze. Jak Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg zareagowali na wiadomość o starcie jubileuszowej edycji?

10. edycja "Top Model" w TVN - jury

Premiera nowego sezonu "Top Model" to jedna z najbardziej wyczekiwanych chwil przez widzów i fanów programu. 10. seria reality show już niebawem na antenie TVN oraz w Playerze. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg ponownie spotkali się na planie. Wybrali uczestniczki i uczestników, którzy zgłosili się online. Jak zareagowali na wiadomość o starcie zdjęć do jubileuszowej edycji?

Ja zawsze się cieszę, jak już wiemy, że będzie nowa edycja, dlatego, że to jest jak moje drugie dziecko. Ten program bardzo dużo robi dla innych, to jest pozytywny program. To jest naprawdę pasja i coś, co kocham - powiedziała Joanna Krupa.

Nie wyobrażam sobie, żeby nie było 10. sezonu "Top Model". Mamy takiego bardzo wiernego widza. Wychowaliśmy już pokolenia młodych ludzi, oni chętnie mówią o tym, że od 1. edycji oglądają "Top Model" i rośli z nami - wyznała Kasia Sokołowska.

Radość Michała Piróga zakłóciła informacja o chorobie:Jak się dowiedziałem, że jest kolejny etap programu "Top Model", to miałem ciarki, temperatura mi podskoczyła. Lekki oddech, płytszy dużo i mówię: 'Boże, aż tak się cieszysz?'. Potem przyszedł test i miałem Covid.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Top Model: Joanna Krupa i jurorzy o uczestnikach 10. edycji

10. sezon "Top Model"

Nowa edycja "Top Model" już we wrześniu w TVN i Playerze. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybrali uczestniczki i uczestników programu. Zaprosili najlepsze osoby z castingu internetowego do udziału w reality show TVN. Kandydatki i kandydatów wspierać będzie Michał Piróg.

W tym sezonie na uczestników castingów czekają złoty bilet i srebrny bilet. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybrał jedno, które najbardziej przypadło mu do gustu. Widzowie w głosowaniu na oficjalnej stronie programu wybrali Annę Szczepańską, która otrzymała srebrny bilet czyli miejsce w etapie bootcampu. Jurorzy mieli także możliwość, wręczyć wybranej osobie złoty bilet i zapewnić jej miejsce w domu modelek.

Top Model: Anna Szczepańska wygrała srebrny bilet

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!