Casting do Top Model startuje już dziś!

Już dziś wieczorem rozpoczniemy casting do 10. sezonu "Top Model". Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg czekają na Was!

10. edycja "Top Model"

Nowy sezon "Top Model" już jesienią w TVN i Playerze. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński rozpoczną poszukiwania uczestniczek i uczestników programu. Kandydatki i kandydatów wspierać będzie Michał Piróg.

29 marca o godz. 20.00 na oficjalnej stronie internetowej - topmodel.tvn.pl stratuje casting internetowy! Udostępnimy więcej szczegółów, formularze zgłoszeniowe oraz regulamin castingu. Bądźcie z nami!

Każda osoba chętna do udziału w programie może wysłać zgłoszenie online za pośrednictwem strony internetowej "Top Model". Pod hasłem #CastingWDomu rozpoczniemy pierwszy etap castingów. Możecie zaprezentować się jurorom i dostać szansę udziału w reality show TVN.

Będziemy przyjmować zgłoszenia kobiet i mężczyzn w wieku od 18 lat. Osoby, które ukończyły 16 lat mogą zgłosić się, tylko pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody opiekuna prawnego.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

The best of Joanna Krupa na castingach do Top Model

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun