Emocje, ekstremalne wyzwania i gwiazdy w 10. sezonie Top Model

"Top Model" powraca na antenę TVN. Premiera 10. serii najlepszego modowego programu w Polsce już 1 września. Zobacz zapowiedź reality show!

"Top Model" - premiera 10. edycji w TVN

"Top Model" już od 10 lat tworzy historię wielkiej mody w Polsce. Przed nami premiera jubileuszowego sezonu. Powraca niezawodne jury w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. Osoby, które wezmą udział w reality show mogą spełnić swoje marzenia, spotkać się z polskimi i światowymi projektantami, modelkami i modelami oraz redaktorami pism modowych. Program pozwala zdobyć nowe doświadczenia, inspiruje, pokazuje, jak wygląda świat mody od kulis. Ekstremalne zadania, sesje zdjęciowe w trudnych warunkach, to wielkie wyzwania, które jurorzy przygotowali dla uczestników jubileuszowej edycji programu "Top Model". Komu uda się pokonać przeciwników i dotrzeć do finału?

W realizacji poszczególnych zadań pomogą zaproszeni goście, a wśród nich między innymi postacie ze świata rozrywki: Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska, Ralph Kaminski, Ewa Farna, Robert Kupisz, Michał Koterski, Julia Kamińska, Jan i Lenka Klimentowie, Wersow oraz światowej sławy top modele: Julia Banaś, Marta Dyks, Dominik Sadoch, Maddie Kulicka. Swoim doświadczeniem podzielą się również najbardziej barwni uczestnicy wszystkich dotychczasowych edycji "Top Model".

Premiera 1. odcinka nowego sezonu "Top Model" już 1 września o 21.30 w TVN i player.pl.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

10. sezon "Top Model"

Jubileuszowy sezon "Top Model" we wrześniu na antenie TVN i w Playerze. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybrali uczestniczki i uczestników programu. Zaprosili najlepsze osoby z castingu internetowego do udziału w reality show TVN. Kandydatki i kandydatów wspierać będzie Michał Piróg.

W 10. edycji uczestnicy castingów otrzymają złoty bilet i srebrny bilet. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybrał jedno, które najbardziej przypadło mu do gustu. Widzowie w głosowaniu na oficjalnej stronie programu wybrali Annę Szczepańską, która zdobyła srebrny bilet czyli miejsce w etapie bootcampu. Jurorzy mogli również wręczyć wybranej osobie złoty bilet i zapewnić jej miejsce w domu modelek.

Z okazji wyjątkowego jubileuszu, to widzowie zdecydowali o tym, która z sesji zdjęciowych ponownie pojawi się w programie. Najwięcej głosów zdobyła sesja fotograficzna w kolorowych farbach i to w niej wezmą udział uczestnicy 10. edycji "Top Model".

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie