Odcinki

Top Model, sezon 12, odcinek 1

Odcinki
Top Model: Nowy sezon od 2 września w TVN
Top Model: Nowy sezon od 2 września w TVN

"Top Model" wraca na antenę TVN z nowym sezonem. Premierowe odcinki od 2 września 2023 r. w TVN i Playerze. Emisja programu w soboty o godz. 20:00.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Michał Piróg spotkali się na castingach z uczestnikami. Pojawiło się wiele intrygujących kandydatek i kandydatów do tytułu top model. Szczęśliwców spośród nich jurorzy zaprosili na bootcamp. Najlepsi zamieszkali w domu modelek i modeli.

Uczestniczki i uczestnicy podjęli wyzwania. Zyskają doświadczenie ponieważ zadania dotyczą profesjonalnej pracy w modelingu. Są to sesje, pokazy, kampanie, nagrania wideo z udziałem gości ze świata mody i sztuki. Współprace ze znanymi magazynami mody z kraju i zza granicy.

W dwunastym sezonie "Top Model" w roli mentorów pojawią się polskie i zagraniczne top modelki - Daniela Pestova, Maja Zimnoch, Maja Sieroń, Karolina Malinowska czy Zuza Kołodziejczyk. Wśród ekspertów i gości specjalnych będą także Ewa Chodakowska, Magdalena Boczarska, Julia Wieniawa, Helena Englert, Maciej Musiał i Ralph Kaminski. Podczas castingów profesjonalnym wsparciem służyć będzie uczestnikom jedna z najpopularniejszych polskich modelek - Sylwia Butor.

W 12. edycji "Top Model" główna nagroda pieniężna to 200 tysięcy złotych. W wielkim finale nagrodami dla zwycięzcy są także kontrakt z agencją modelingową oraz sesja okładkowa w magazynie "Glamour".

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Aktualności