Top Model

odcinek 9

Top Model

Modelka powinna umieć wcielać się w różne role. Dziewczyny trafiają do szkoły aktorskiej. Czy skorzystają z uwag profesjonalistów?

W domu modelek napięcie rośnie. Według dziewczyn ostatnia decyzja jurorów była niesłuszna – powinna odpaść Ania. Pozostałe uczestniczki nie darzą jej sympatią, a Ania ma tego świadomość. Nieżyczliwość, jaką jej okazały po panelu jurorskim, spowodowała, że Ani puściły nerwy. Przyznała, że w domu czuje się samotna, chociaż nie ma pojęcia, dlaczego dziewczyny ją odrzuciły...

Zadanie aktorskie czas zacząć! Kandydatki na top model wyruszają do… Teatru Syrena. Na miejscu, pod okiem Edyty Jungowskiej, w towarzystwie Marcina Chochlewa ćwiczą scenę śmierci. Poważna scena bez przerwy przerywana jest wybuchami śmiechu – Marcin robi wszystko, żeby je rozśmieszyć. Której dziewczynie poszło najlepiej? Do kogo z rąk Joanny Krupy trafił Oskar?

Po ćwiczeniach dziewczyny udają się na sesję. W tym tygodniu zmierzą się z kultowymi scenami filmowymi. Emilia odtwarzająca scenę z "Psychozy" śmieje się, że jeszcze nigdy w życiu nie brała prysznica przy tylu ludziach. Paulina wyobraża sobie, że tańczy dla przystojnego faceta, jak Kim Basinger w "Dziewięć i pół tygodnia". Weronika do zdjęcia przygotowuje się najdłużej ze wszystkich. Z pomocą Tomka Barańskiego, tancerza "You Can Dance" i "Tańca z gwiazdami" próbuje wcielić się w rolę Baby z "Dirty Dancing". Na planie nie zabrakło również Marilyn Monroe, Lary Croft i lolitki z „American Beauty”. Która modelka urzeknie jurorów swoim aktorskim talentem? Czyje zdjęcie okaże się najlepsze? Oglądaj odcinek 9.

Aktualności