Nowy projekt Tyszki: „gołe fiuty” i inne części ciała

Zobacz kulisy kontrowersyjnej sesji Marcina Tyszki!
Marcin Tyszka przygotowuje się do nowego projektu artystycznego, którego efekty będziemy podziwiać już w grudniu. Juror programu „Top Model” zaprezentuje wówczas kontrowersyjną wystawę! Co zobaczymy?

- To będzie bardzo specjalny, czysto artystyczny projekt. Zaprezentuję zdjęcia, których nikt do tej pory nie widział – zapowiadał tajemniczo Marcin Tyszka jeszcze miesiąc temu. Dzisiaj możemy zdradzić szczegóły! Odwiedziliśmy fotografa na planie sesji zdjęciowej i zapytaliśmy, co oznacza tajemniczy wpis na facebooku (pisownia oryginalna):

„czas sie zajac organizacja najnowszej sesji- w ten weekend maraton zdjeciowy- bardzo trudny projekt- wielu ludzi na planie- kaskaderzy, dziwna scenografia i....goly fiut- producentka wlasnie robi casting -:)”

Marcin Tyszka przygotowywał się do tego projektu od roku. Jak sam przyznaje, jest to przedsięwzięcie, które ma odświeżyć jego umysł. Zapowiada też, że poznamy nowe nieznane oblicze Marcina Tyszki! - Będzie parę zdjęć bardzo nagich, nie tylko z gołym fiutem, ale również z innymi częściami ciała - mówi. Zobaczcie całą rozmowę z Marcinem Tyszką.

Premiera wystawy odbędzie się w grudniu, w Polsce. Następnie wystawa zostanie przewieziona do Paryża. O szczegółach będziemy Was informować na bieżąco.

Fragmenty projektu zobaczycie w grudniowym numerze magazynu Viva! Moda.

Autor: Katarzyna Gargol

podziel się:

Pozostałe wiadomości