Najlepsze teksty jurorów z castingu w Katowicach

Najlepsze teksty jurorów z castingu w Katowicach
Najlepsze teksty jurorów z castingu w Katowicach
Źródło: Cezary Piwowarski/ZOOM
Jurorzy stwierdzili jednogłośnie: „Katowice były najlepsze”. Mimo to, pozwolili sobie na kilka uszczypliwości w stosunku do śląskich piękności i… do siebie nawzajem. Który tekst spodobał Wam się najbardziej?

Gdy na wybiegu przed jurorami stanęła 18-letnia Anna Słowy, jurorzy zaniemówili. Trzeba przyznać, że nie zdarza się to często. Szybko jednak odzyskali werbalną moc. Oto, co usłyszeliśmy:

Kandydatka: Moją idolką jest Naomi Campbell.Tyszka: Jak jeszcze trochę się poopalasz, to niedługo będziesz taka jak ona.

***

Dawid Woliński: Pytanie na pierwszy ogień: jaka top modelka jest do ciebie podobna?Kandydatka: Top modelka…?Dawid Woliński: Znam odpowiedź! Żadna

***

Kandydatka: Nazywam się Iza, mam 24 lata, jestem z… z…Woliński: Zapomniałaś!Tyszka: Zapomniałaś skąd jesteś?Dziewczyna: Ze stresu!

***

Woliński do kandydatek-bliźniaczek: Co dla was oznacza słowo Gucci?Kandydatki: Imię naszego pieska

***

Rozmowa między Tyszką a jedną z kandydatek na Top Model.Marcin Tyszka: Wyglądasz jak Anja Rubik? Nie wyglądasz. Wyglądasz jak Asia Krupa? Nie wyglądasz. Nie potrafię sobie wyobrazić, z jaką top modelką mi się kojarzysz!Kandydatka: Panie… Tomaszu.Jurorzy: Marcinie.

***

Zdeterminowana kandydatka postanawia wykrzyczeć jurorom manifest top modelki.Kandydatka: Jestem piękna, nadaję się i chcę być top model!Karolina Korwin Piotrowska: Nie no, chodźmy na obiad...

***

Tyszka o kandydatce: Inteligentna, dobrze wychowana, bardzo atrakcyjna. Ale to nie składa się na top model. To nawet nie składa się na „model”. To nawet nie składa się na „m”.Karolina Korwin Piotrowska: Piękna, ale nudna...

***

Karolina Korwin Piotrowska: Głos przewodniczącej liczy się podwójnie!Dawid Woliński: Tylko gol strzelony na wyjeździe.

***

Tyszka po „samolocie” wykonanym wspólnie z Anią Mnatsakanyan ląduje między udami dziewczyny.Tyszka: Porodu nigdy nie odbierałem, ale to musi wyglądać podobnie. Czy wyglądałem perwersyjnie?Krupa: Nie.Tyszka: Szkoda…

***

Karolina Korwin Piotrowska do sióstr Mnatsakanyan.Korwin Piotrowska: Nie wiem, co zrobiłyście, ale Tyszce dziwnie chodzi kurtka pod stołem i ja to widzę.

***

Kandydatka: Jestem stworzona, żeby być w mediach, być w telewizji, wszędzie. Bierzcie mnie, bo ja tryskam energią.Tyszka: Super. To ja bym się z tobą rozmnożył.Kandydatka: Spoko, ja też mam takie plany!Woliński: Bierzemy ją! Jedyna, która chce mieć z nim dziecko!

Który tekst przypadł Wam najbardziej do gustu? Czekamy na Wasze komentarze!

Oglądaj odcinki w tvnplayer

Autor: Katarzyna Gargol

Źródło zdjęcia głównego: Cezary Piwowarski/ZOOM

podziel się:

Pozostałe wiadomości