Muzyka, śpiew i keyboard, czyli pasje Michaliny

Michalina Manios, jedna z uczestniczek "Top Model", była gościem czatu programu "Uwaga!", w którym wcześniej wyemitowano reportaż o niej.

W poniedziałek 21 listopada bohaterką reportażu w "Uwadze!" była Michalina Manios (zobacz ten reportaż TUTAJ), która na początku tej edycji "Top Model" zszokowała widzów swoją historią o hermafrodytyzmie. Teraz walczy o udział w finale programu i uczy Polaków tolerancji. O tym m.in. mówiła na czacie, przeprowadzonym z nią tuż po emisji reportażu.
Z rozmowy z nią dowiedzieliśmy się też jednak, czym - oprócz modelingu - się pasjonuje. Okazuje się, że wielką miłością Michaliny jest muzyka.
- Jest moją pasją - wyznała na czacie. - Chciałabym, żeby też stała się moim zarobkiem. Zobaczymy. Ale będę dążyć w tym kierunku. (...) Muzyka zawsze była nieodłącznym elementem mojego życia. Zdecydowanie chciałabym się również spełnić w tej kwestii.
Spytana o edukację muzyczą odpowiada:
- Jestem amatorem. Nie kończyłam żadnej szkoły muzycznej. Aczkolwiek mi to w żaden sposób nie przeszkadza, bo jest to moja największa pasja.
Michalina słucha "przede wszystkim dobrego rocka, ale także muzyki klasycznej". Deklaruje, że jeśli nie uda jej się zaistnieć w modelingu, poświęci się właśnie muzyce. Może więc niedługo uczestniczkę "Top Model" będziemy oglądać nie tylko na pokazach i zdjęciach, ale i na scenach koncertowych...?
Autor: Paulina Lipka

Źródło zdjęcia głównego: TVN/East News