Michalina w "Daily Mail"

Michalina w "Daily Mail"
Michalina w "Daily Mail"
Źródło: BARTOSZ KRUPA
O Michalinie Manios, uczestniczce drugiej polskiej edycji "Top Model" i dziewczynie, która do 18 roku życia była chłopakiem, napisał na swojej stronie brytyjski tabloid "Daily Mail". Czy to początek międzynarodowej kariery Michaliny?

Życie Michaliny zostało podporządkowane błędnej decyzji, którą podjęli lekarze tuż po jej narodzinach. Urodziła się z męskimi i żeńskimi cechami płciowymi, przez większość życia nosiła męskie imię i była traktowana jak chłopiec, choć tak naprawdę czuła się dziewczyną. Jak się okazuje, historia ta poruszyła nie tylko jurorów "Top Model", polską widownię, ale też zagranicznych dziennikarzy. O Michalinie napisała na swojej stronie internetowej jedna z najpopularniejszych brytyjskich gazet "Daily Mail".

Autor tekstu podkreśla, że Polka nie jest pierwszą hermafrodytą w modelingu - brazylijska supermodelka Lea T również urodziła się mężczyzną. Nie zmienia to faktu, że "Daily Mail" jest zachwycony Michaliną i nazywa ją nawet "the 22-year-old beauty" (22-letnią pięknością). Czy to początek międzynarodowej kariery Michaliny? Na pewno będziemy za nią trzymali kciuki!

Michalina Manios: "Jestem kobietą-kameleonem"

Michalina: „Moja mama kochała mnie jak swoje dziecko”

Być sobą

Autor: Paulina Lipka

Źródło zdjęcia głównego: BARTOSZ KRUPA

podziel się:

Pozostałe wiadomości