Mariusz Jakubowski o Top Model, castingu, programie i popularności

Top Model: Mariusz Jakubowski o castingu, programie i popularności
Mariusz Jakubowski podsumował udział w "Top Model". Co zyskał dzięki programowi? Jakie sesje najbardziej zapamiętał? Czy warto było zgłosić się do reality show? Zobacz materiał.

Mariusz Jakubowski o "Top Model" i życiu prywatnym

Mariusz Jakubowski jest finalistą 9. edycji "Top Model". Opowiedział o tym, jak wyglądało jego życie przed programem. Wcześniej skupiał się na pracy i rozwijaniu biznesu. Po powrocie z USA do Polski, podczas kwarantanny wpadł na pomysł związany z reality show. Wyjaśnił dlaczego zgłosił się do "Top Model". Była to spontaniczna, ale też przemyślana decyzja. Mariusz kilkakrotnie dostawał sugestie, że ma predyspozycje do bycia modelem. W tajemnicy przed rodziną nagrał filmik i wysłał zgłoszenie. Kiedy dostał się na casting, dużo czasu poświęcił na przygotowanie się. Stosował specjalną dietę i trenował, żeby zgubić kilogramy. Czytał też książki związane z branżą mody.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Z castingu najbardziej zapamiętał komentarz Dawida Wolińskiego: To jest ten naukowiec, on jest zaje.... Było to dla niego ważne stwierdzenie, dodało mu pewności siebie i otuchy w tym stresującym momencie.

Dzięki udziałowi w "Top Model" Mariusz Jakubowski zdobył doświadczenie w modelingu i mógł sprawdzić się w różnych sytuacjach. Jednym z ekstremalnych momentów, które wspomina była naga sesja i emocje podczas panelu. Realizacja podwodnego filmu także była bardzo trudnym przeżyciem. Wygrał zadanie podczas sesji rodzinnej, na której pozował z mamą. Był to jeden z fajniejszych momentów w programie.

Top Model: Mariusz Jakubowski nago na sesji

Mariusz Jakubowski - kto to?

Mariusz Jakubowski ma 25 lat, mieszka w Gdyni. Jest absolwentem Towaroznawstwa i Zarządzania Jakością. Pracował w Stanach Zjednoczonych, zafascynował go proces powstawania napoju kombucha. Prowadzi własną firmę zajmującą się żywnością. Zgłosił się do "Top Model" ponieważ wielu ludzi sugerowało mu, że ma warunki do pracy w modelingu. Uważa, że ma silny charakter, jest bardzo ambitny, lubi się uczyć. Przez 11 lat tańczył breakdance. Prowadził swoją szkołę tańca, ale miał kontuzję.

Top Model: Klaudia El Dursi zauroczona Mariuszem Jakubowskim

Źródło zdjęcia głównego: Maciej Skwara / TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości