Krupa kręci "Top Model", a narzeczony tęskni

Krupa kręci "Top Model", a narzeczony tęskni
Krupa kręci "Top Model", a narzeczony tęskni
Źródło: oficjalny profil Romaina Zago na Facebooku

Po kryzysie zakończonym krótkotrwałym rozstaniem nie ma już ani śladu. Joanna Krupa i Romain Zago znów są razem! Razem, choć osobno, bo Joanna właśnie przebywa w Polsce na nagraniach do trzeciej edycji "Top Model". Romain, właściciel klubu The Mynt w Miami, nie mógł sobie pozwolić na zostawienie interesu i przylot do Polski. Od czego jednak są serwisy społecznościowe!

Joanna i Romain piszą do siebie na Twitterze. Narzeczony prowadzącej polską "Top Model" choć wygląda na macho, potrafi okazywać uczucia i nie boi się przyznać, że nawet kilkudniowa rozłąka z ukochaną sprawia mu trudność:

"Miss u babbababbabyybybybyby" ("Tęsknię za tobą kochanie") - napisał na Twitterze.

Fani pary śledzący ich wpisy na Twitterze są wzruszeni ich wzajemną czułością. Nazwali nawet Joannę i Romaina najlepszą parą "Real Housewives of Miami" - programu, który w Polsce emitowany jest przez stację TVN Style pod nazwą "Dżoana i jej przyjaciółki z Miami".

Autor: pl

Źródło zdjęcia głównego: oficjalny profil Romaina Zago na Facebooku

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragment reality show

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragment reality show

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie