Jaka jest "real Ania"? Jurorzy próbują ją rozgryźć...

Ania Bałon na castingu wzruszyła jurorów swoją historią o nie najlepszej sytuacji materialnej swojej rodziny. 18-latka stwierdziła, że pierwsze pieniądze, jakie zarobi, odda mamie. Jury spodobała się figura Ani i to, jak wygląda na zdjęciach, ale Joanna Krupa miała wątpliwości: "Ja lubię strong women!".
Na Mazurach jurorzy początkowo zachwalali figurę Ani, ale potem nie byli już dla niej tak mili, jak na castingu. Marcin Tyszka, obserwując jak pozuje na koniu, stwierdził: "Ania na koniu się wdzięczy, jakby chciała reklamować ciągniki", a potem dodał: "Wyglądasz tak jakbyś reklamowała lalki z przeceny." Zasugerował też, że pustka w jej oczach, oznacza, że jest głupia. Na te słowa obruszyła się Karolina Korwin Piotrowska: "Ona jest sprytniejsza niż my myślimy." Joanna Krupa zażądała, by Ania pokazała jaka jest naprawdę: "Chcemy zobaczyć ciebie, a real Ania".
Słowa krytyki najwidoczniej mocno podziałały na Anię, bo po sesji z nagim modelek usłyszała od Marcina Tyszki, że wygląda sto razy lepiej.
Po sesji na linach Dawid wreszcie coś dostrzegł w oczach Ani: - Nagle widzę dziewczynę, która ma coś do powiedzenia!
Jury było podzielona po nagiej sesji.
Marcin Tyszka nie krył zachwytu: - Uwielbiam cię na tym zdjęciu w gorsecie.
Anji Rubik Ania wydała się natomiast "dziecinna, wręcz infantylna". Zgodziła się z nią Karolina Korwin Piotrowska: "To, że ty jesteś bardzo dziecinna i bardzo niedojrzała, niestety na tym zdjęciu widać".
Nie lepiej poszła Ani sesja filmowa.
- Na sesji totalnie się kontrolowałaś, nie miałaś ani momentu luzu. Anka, ty masz 18 lat! Kiedy się będziesz luzowała? Jak będziesz miała 80?! - pytała retorycznie Karolina Korwin Piotrowska.
Jurorzy nie szczędzili Ani komplementów po sesji z jedzeniem:
- Ania, jesteś do zjedzenia na tym zdjęciu - stwierdziła nawet Korwin Piotrowska.
Po sesji "diwy" Dawid pochwalił "cudowną twarz i piękne oczy" Ani. Ale Marcin Tyszka wyznał, że ma obawy przed zabraniem jej do Paryża: - Nie wiem, czy nie zgniesz w bardzo ostrym świecie - powiedział.
Mimo jego obaw, Ania pojechała do Paryża i dostała się do największej liczby pokazów.
- Masz piękną figurę, której niejedna ci będzie zazdrościć - mówiła Joanna Krupa, oceniając zdjęcie Ani.
Dawid Woliński powiedział z uśmiechem: "Cieszę się, że jesteś tutaj i robisz tak fajne rzeczy!"
Jak Ania zostanie oceniona na pokazach, do których castingi wygrała i czy przejdzie do ścisłego finału? Przekonacie się już w środę 30 listopada.

Zobacz także:

Autor: Paulina Lipka

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa / East News