Aktualności

Najlepsze momenty Joanny Krupy na castingach do 11. edycji Top Model

Aktualności

Przypominamy najlepsze momenty Joanny Krupy z castingów do 11. sezonu "Top Model".

Joanna Krupa na castingach do 11. edycji "Top Model"

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński spotkali się na castingach z osobami, które zgłosiły się do "Top Model" online. Mogli osobiście poznać kandydatki i kandydatów do reality show. Przypominamy najlepsze momenty Joanny Krupy z castingów do 11. sezonu kultowego programu TVN.

Joanna Krupa jest uwielbiana przez fanów programu. Prowadząca i przewodnicząca jury często ma decydujący głos. Jasno i konkretnie wyraża swoje opinie. Jej słynne powiedzenia przeszły do historii. Jednym z nich jest zdanie - "Twoje oczy są hipnotajzing". Joanna jest zawsze pozytywnie nastawiona i życzliwa dla uczestniczek oraz uczestników. Kibicuje im całym sercem, udziela wskazówek i dobrych rad.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

"Top Model 11" w TVN

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński po castingach do 11. serii zaprosili na bootcamp najlepsze osoby, które rywalizowały o udział w finałowym pokazie mody. Jurorzy zdecydowali, że do domu modelek i modeli w 11. edycji "Top Model": dostali się: Borys Barchan, Krystian Embradora, Filip Ferner, Adriana Hyzopska, Martyna Kaczmarek, Karolina Kuracińska, Klaudia Nieścior, Adrian Nkwamu, Weronika Pawelec, Maciej Skiba, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Marcelina Zetler i Aleksandra Helis, która zdobyła złoty bilet.

Top Model 11 - finał

Top Model: Klaudia Nieścior wygrała 11. edycję
Top Model: Klaudia Nieścior wygrała 11. edycjęTVN
wideo 2/18

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości