Odcinki

The Traitors. Zdrajcy, sezon 1, odcinek 3

Odcinki
The Traitors. Zdrajcy: Gra o przetrwanie. Zwiastun 3. odcinka
The Traitors. Zdrajcy: Gra o przetrwanie. Zwiastun 3. odcinka

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 3.

Podczas nocnej narady zdrajcy podjęli decyzję, czy werbują nowego zdrajcę, czy mordują kolejnego z lojalnych. Jeśli na śniadaniu wszyscy pojawią się w komplecie to oznacza, że zdrajcy próbowali przeciągnąć na swoją stronę jednego z lojalnych. Jeśli tak, to czy im się udało? Lojalny ma możliwość odrzucenia takiej propozycji. Z kolei brak jednego z uczestników oznacza, że zdrajcy wybrali tę drugą opcję.

"The Traitors. Zdrajcy" to program pełen zwrotów akcji. Tak będzie też tym razem! Jaka decyzja Malwiny Wędzikowskiej wywoła zaskoczenie? Przed uczestnikami trudne, fizyczne zadanie i kolejna możliwość zarobienia pieniędzy. Tym razem muszą wspólnie pokonać trasę, na której poukrywane będą beczki z napisanymi na nich nominałami.

Spotkanie przy okrągłym stole to zawsze stresujący moment dla uczestników. To wtedy właśnie wszyscy głosują na osobę, która ich zdaniem jest zdrajcą. Gracz z największą liczbą głosów, musi opuścić program. Następnego dnia na śniadaniu, zabraknie też innego uczestnika, który tym razem decyzją zdrajców został wygnany z zamku.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Aktualności